Prisijungti
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Prijungti mane automatiškai kiekvieno apsilankymo metu: 
:: Aš pamiršau savo slaptažodį
Barsuko prognozė
Pasididink, jei nori daugiau.
NAVIGACIJA
SVARBIOS NAUJIENOS
Paprasti žmonės žino apie antgamtinių gebėjimų turinčiuosius ir jie sutaria, bet shit happens.
Durmštrangas yra universitetas, tad čia mokosi žmonės nuo 18 metų. Ir mes tų studentų labai labai ieškome!
Pagrindinis mūsų miestas - Stokholmas.
ŠVENTĖS


"When I said 'I do' I didn't mean laundry."

Save the date, bitches! Kristianna ir Tayloras nusprendė išsižadėti meilužių ir sumainyti aukso žiedus. Visi laukiami čia, užmiesčio klube.
Dress kodas: bet kas, tik ne balta ir sidabriška, kad neužgožtumėte dailiosios nuotakos.
Latest topics
» jūsų
Sk. 02 09 2018, 00:34 by Daniel Garwin

» Paieškos
Pir. 13 08 2018, 21:11 by Charly Poterfeld

» Veidai
Pen. 10 08 2018, 21:09 by Isadora Meade

» Išsirink studijas
Pir. 06 08 2018, 23:37 by Genavié Lea Volkova

» Volkov šeima
Pir. 06 08 2018, 22:34 by Genavié Lea Volkova

» Galios
Tr. 11 07 2018, 09:58 by Daniel Garwin

» Magiškos būtybės/rasės
Pir. 09 07 2018, 14:20 by Daniel Garwin

» Konsultacija
Št. 09 06 2018, 16:14 by Daniel Garwin

» Wilder šeima
Tr. 06 06 2018, 16:57 by Daniel Garwin


Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimąShare | .
 

 Magiškos būtybės/rasės

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Don’t drink while driving – you will spill the beer.
avatar
Don’t drink while driving – you will spill the beer.
Pranešimų skaičius : 5922
Pamyluotas : 96
Antra pusė : Ir taip jaučiasi pilna. Nu gerai jau, forever alone
Užsiėmimas : Paskalų meistrės žurnalistės Agafijos asistentė
Ypatingi gebėjimai : aiškiaregė: skaito žmonių mintis, mato, kada rinkoje kris aukso kaina, laisvalaikiu šnekasi su Kurtu Cobainu, Merilyn Monroe ir panašiai.
Užkaliau eurų : 64805

RašytiTemos pavadinimas: Magiškos būtybės/rasės   Št. 28 04 2018, 05:18

Kai kurie burtininkai ne šiaip žmonės, bet dar ir įvairios magiškos būtybės. Jei nori neįprastų gebėjimų, prisijunk, kol dar priimame, nes tokie dalykėliai laikomi retais.

Žinomi animagai: Melissa Danvers, Juliette Maddox, Daniel Volkov
Žinomi metamorfmagai: Stefan de Lefevre, Stella Lefevre-Giraud, Jamie Dean Martensson
Žinomi vilkolakiai: Ophelia Wilder, Darrel Jay Wilder
Žinomi vampyrai: Daniel Garwin, Julien Van de Vile, Gabrielle Ines Chevallier, Märta Charlotte Lindquist
Žinomos nimfos: Callista Hali Leventis
Žinomi demonai: Micaela Ines Lygia


Animagai

Ypatingas gebėjimas

Animagas - tai burtininkas, kuris sugeba pasiversti į tam tikrą gyvūną, atspindintį jo charakterį. Kaip žmogus, jis niekuo neišsiskiria iš kitų, o pasivertęs į gyvūną išsiduoti gali nebent savo elgesiu, kadangi gyvūno pavidale animagai išsaugo savo žmogiškąjį protą bei mąstymą.
Šis gebėjimas, nors ir dažniausiai pasitaikantis tarp burtininkų, vis dėlto nėra labai dažnas. Jis paveldimas, o išmokti įmanoma po daugelio metų praktikos, tačiau tai vis tiek labai sunku.


Metamorfmagai

Ypatingas gebėjimas

Metamorfmagija - labai retas ir tiktai paveldimas sugebėjimas vien panorėjus keisti savo išvaizdą. Šie burtininkai apimti smarkių emocijų neretai nei patys nepajunta, kaip pakinta jų plaukų ar akių spalva, o šiaip su savo kūnu jie gali daryti, ką nori: pakeisti odos spalvą, plaukų ilgį, veido bruožus - iš esmės, gali tapti visiškai kitokios išvaizdos žmogumi.
• Jie negali tapti kito žmogaus klonu. Teoriškai tai įmanoma, tačiau prireiktų visiškai tikslaus ir kruopštaus kiekvieno kito žmogaus bruožo įsivaizdavimo.
• Jie negali pakeisti savo lyties.

Vilkolakai

Rasė

• Normalūs žmonės, kol nevirsta į vilkolakio būseną. Jos metu išauga tvirtos apie 7-8 cm ilgio iltys, susmailėja ausys, akys šviečia geltonais/oranžiniais atspalviais, išauga aštrūs nagai. Tuo metu ypač sustiprėja visi pojūčiai, tampama stipriu ir greitu. Jei vilkolakiai nemoka valdytis, per pilnatį jie siaučia po mišką, o jei jo nėra šalia - miestą, puola bei žudo gyvūnus bei žmones. Labiausiai mėgsta tai daryti gaujomis.
• Nebūdami vilkolakių būsenoje jie turi šiek tiek geresnius pojūčius nei paprasti žmonės, tačiau tikros galios pasireiškia pasivertus.
• Vilkolakiu tampama gimstant arba įkandus kitam vilkolakiui. Net jei abu tėvai vilkolakiai, vaikas gali gimti paprastu magu.
• Vilkolakių padarytos žaizdos gyja labai sunkiai, o patys vilkolakiai pasivertę išgyja itin greitai. Dėl to patikimiausias būdas juos nužudyti - sidabru pažeisti gyvybinius organus, arba sutrukdyti pasiversti ir išgyti.
• Per pilnatį suriję žmogaus širdį, jie sustabdo savo senėjimą iki kitos pilnaties, tad gali tapti nemirtingi.


Vampyrai

Rasė

• Vampyrai yra burtininkai, kurie jaučia didžiulį potraukį kraujui, ypač žmonių. Jie gali misti įprastu maistu, tačiau kraujas sustiprina ir teikia pasitenkinimą. Žmogaus krauju reguliariai mintantis vampyras yra nemirtingas. Toks gali būti nužudytas nukirtus galvą arba persmeigus širdį, kitu atveju išgyja. Jei vampyro sistemoje žmogaus kraujo nėra, toks yra visiškai mirtingas ir išsigydyti gali greitai suvartojęs daug kraujo. Arba atsigulęs į ligoninę, ofc.
• Pasivertęs vampyras išsiskiria ryškiai raudonomis akimis ir pailgėjusiais bei susmailėjusiais iltiniais dantimis. Iltys priklauso nuo vampyro galingumo ir siekia 2-4 cm. Jie turi aštrius pojūčius kaip ir vilkolakiai, ir yra šiek tiek greitesni ir vikresni, tačiau fiziškai - silpnesni. Sugeba aukštai ir toli iššokti, sugeba šnypšti lyg katės, bet visi šie dalykai pilnai pasireiškia tik pasivertus. Dienos metu vampyrų regėjimas suprastėja, ir nors jie gali degintis, jų oda yra jautresnė saulei ir lengviau nudega.
• Vampyrai spinduliuoja nepaaiškinamą žavesį ir patrauklumą, kuris padeda pritraukti aukas. Ypač tai veikia magiškų galių neturinčius žmones.
• Vampyrus traukia bet koks sąlytis su krauju, vien išsitepimas juo kelia vampyro jėgas. Dėl to jie ypač žiaurūs ir makabriški.
• Vampyru gimstama arba tampama įkandus kitam vampyrui. Jei vampyro partneris paprastas, 70% tikimybė, kad vaikas nebus vampyras. Jei abu tėvai vampyrai, vaikas - taip pat.

Nimfos

Rasė

• Nepaisant pavadinimo, nimfomis gali būti ir vyrai. Rasė yra labai sena ir beveik išnykusi vien dėl to, kad nimfa galima tik gimti, ir tik tada, jei abu tėvai taip pat nimfos.
• Nimfos beveik niekuo nesiskiria nuo įprastų burtininkų, tik panorėjusios gali atskleisti sidabrinius, pusiau permatomus sparnus. Jais nimfos gali pakilti į orą, tačiau nuskristi gali tik kelis metrus. Apskritai kiti žmonės, ypač neturintys magiškų galių, laiko nimfas itin gražiomis.
• Šios rasės atstovai yra labai artimi gamtai ir jėgų pasikrauna leisdami laiką gamtoje, ypač prie vandens.
• Nimfų rasės burtininkai, be savo pagrindinių dviejų galių, sugeba valdyti augalus bei vandenį, taip pat jie yra vikrūs ir beveik visiškai atsparūs virusinėms bei bakterinėms ligoms. Tačiau jos gali žūti kaip paprasti mirtingieji ir gyvena apie 100 metų.
• Nimfų kraujas gydo žaizdas. Kadaise šie burtininkai turėjo slėptis, nes buvo medžiojami, tačiau dabar toks elgesys yra laikomas nepateisinamu nusikaltimu prieš kitą žmogų. Vis dėlto, dėl vampyrų prigimties nimfų kraujas juos nevalingai stipriai traukia ir šioms rasėms ypač sunku būti šalia, net jei ši potraukis gali būti gali ne tik žudymo, bet ir seksualinis.


Demonai

Būtybės

• Neaiškios kilmės būtybės, kuriomis kai kurie žmonės gali virsti po mirties. Skirtingai nei vampyrai ir vilkolakiai, jie nėra tiesiog burtininkai, tai ne rasė, o atskira gyvybės (?) forma.
• Šios būtybės neturi savo kūno, todėl įsibrauna į gyvą arba ką tik mirusį žmogų. Jos antgamtiškai stiprios, skaito mintis, nebent burtininkas įvaldęs gebėjimą jas užblokuoti. Nejaučia empatijos, niekina visas kitas būtybes, dievina chaosą, netvarką ir baimę. Nors yra žinomi keletas atvejų, kai demonai susibičiuliavo su burtininkais.
• Nėra pragaro, demonai lakioja po žemę. Nors žmonės jiems kelia pasišlykštėjimą, kai kurie gali palaikyti fizinį kontaktą dėl malonumo. Jie negali gimdyti. Dauginasi sudarydami sandorius su žmonėmis, tai yra, išpildo jų norus, o po mirties sielą pardavęs žmogus tampa demonu. Tuomet „pardavėjas“ tampa galingesnis.
• Kol kas nežinoma, kaip nužudyti demoną. Juos galima įkalinti tam tikruose ritualiniuose ženkluose ar sukausčius geležimi. Atlikus egzorcizmą demonas palieka kūną ir nusilpęs kurį laiką klajoja be kūno.
• Burtininkai atrado, kad įkalinus demoną ir ištraukus iš kūno, jį galima išnaudoti kaip didžiulį energijos išteklių arba „susintetinti“. T.y., demono energija išskaidoma ir verčiama preparatu, kuris sustiprina burtininkų galias. Tai ypač sudėtingas procesas ir pavyksta retai, tačiau dėl to demonai medžiojami tai atliekančios korporacijos.
We’re born alone, we live alone, we die alone.
Only through our love and friendship can we create the illusion for the moment that we’re not alone.”

Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://durmstrang.forumlt.com
Stars, hide your fires; let not light see my black and deep desires.
avatar
Stars, hide your fires; let not light see my black and deep desires.
Pranešimų skaičius : 457
Pamyluotas : 15
Užsiėmimas : Yra dizainerė ir turi savo studiją/ saloną.
Ypatingi gebėjimai : Kalista geba kurti labai tikroviškus vaizdinius ir iliuzijas, taip pat prisilietimu gali atimti kitų žmonių galias kelioms valandoms arba netgi dienai, tačiau tai reikalauja daugiau pastangų. Taip pat Kali yra nimfa, taigi turi sidabriškus sparnus, su kuriais gali trumpai skristi. Kaip ir visos nimfos moka manipuliuoti vandeniu bei augalais.
Užkaliau eurų : 11066

RašytiTemos pavadinimas: Re: Magiškos būtybės/rasės   Pen. 01 06 2018, 14:57

NimfaThese unsent passages may left an imprint solely on its own... and may fade in time. Like the white ink on a piece of white paper – its invisible to the naked eye – unseen, and hidden from sight.

Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Is sex dirty? Only if it's done right.
avatar
Is sex dirty? Only if it's done right.
Pranešimų skaičius : 26421
Pamyluotas : 363
Antra pusė : Nuostabioji mylima ir nepakeičiama drama queen Gisele
Užsiėmimas : Mokyklos direktorius, mentyno departamento vadovas, Armée française majoras ir slapta nuo žmonos vis dar samdomas žudikas
Ypatingi gebėjimai : Kaip tikras ex žudikas maniakas gali vargšus žmonių kūnus žalot vien savo seksi žvilgsniuku, dar gali pasiversti nematomu, yra vampyras ir kartą sugebėjo prisikelti iš numirusių. Nice
Užkaliau eurų : 120223

RašytiTemos pavadinimas: Re: Magiškos būtybės/rasės   Pen. 01 06 2018, 15:29"To realize that all your life—you know, all your love, all your hate, all your memory, all your pain—it was all the same thing. It was all the same dream. A dream that you had inside a locked room. A dream about being a person. And like a lot of dreams there's a monster at the end of it."
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Online
More than kisses, letters mingle souls.
avatar
More than kisses, letters mingle souls.
Pranešimų skaičius : 99
Pamyluotas : 36
Užkaliau eurų : 7716

RašytiTemos pavadinimas: Re: Magiškos būtybės/rasės   Pir. 09 07 2018, 13:24

Vampyrė


He allowed himself to be swayed by his conviction that human beings are not born once and for all on the day their mothers give birth to them, but that life obliges them over and over again to give birth to themselves.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Is sex dirty? Only if it's done right.
avatar
Is sex dirty? Only if it's done right.
Pranešimų skaičius : 26421
Pamyluotas : 363
Antra pusė : Nuostabioji mylima ir nepakeičiama drama queen Gisele
Užsiėmimas : Mokyklos direktorius, mentyno departamento vadovas, Armée française majoras ir slapta nuo žmonos vis dar samdomas žudikas
Ypatingi gebėjimai : Kaip tikras ex žudikas maniakas gali vargšus žmonių kūnus žalot vien savo seksi žvilgsniuku, dar gali pasiversti nematomu, yra vampyras ir kartą sugebėjo prisikelti iš numirusių. Nice
Užkaliau eurų : 120223

RašytiTemos pavadinimas: Re: Magiškos būtybės/rasės   Pir. 09 07 2018, 14:20"To realize that all your life—you know, all your love, all your hate, all your memory, all your pain—it was all the same thing. It was all the same dream. A dream that you had inside a locked room. A dream about being a person. And like a lot of dreams there's a monster at the end of it."
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Online
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Magiškos būtybės/rasės   

Atgal į viršų Go down
 

Magiškos būtybės/rasės

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

 Similar topics

-
» Rasės

Permissions in this forum:Jūs galite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Durmštrangas :: ♦ Reikaliukai :: Hey there demons, it's me, ya boi :: Situacija-
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą