Prisijungti
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Prijungti mane automatiškai kiekvieno apsilankymo metu: 
:: Aš pamiršau savo slaptažodį
Barsuko prognozė
Pasididink, jei nori daugiau.
NAVIGACIJA
SVARBIOS NAUJIENOS
Paprasti žmonės žino apie antgamtinių gebėjimų turinčiuosius ir jie sutaria, bet shit happens.
Durmštrangas yra universitetas, tad čia mokosi žmonės nuo 18 metų. Ir mes tų studentų labai labai ieškome!
Pagrindinis mūsų miestas - Stokholmas.
ŠVENTĖS
Christmas is coming soon. Hopefully.
Latest topics
» Jingle "Bells" part 3
Št. 08 12 2018, 21:33 by Katherine Garwin

» Paieškos
Kv. 06 12 2018, 19:44 by Daniel Garwin

» Veidai
Pir. 03 12 2018, 23:15 by Daniel Garwin

» keitykla
Št. 01 12 2018, 20:59 by Daniel Garwin

» Hathorne/Redheart šeima
Pen. 30 11 2018, 00:46 by Katherine Garwin

» Situacija
Tr. 28 11 2018, 20:34 by Katherine Garwin

» Galios
Sk. 25 11 2018, 02:46 by Daniel Garwin

» Ieškau | Siužeto idėjos
Sk. 25 11 2018, 02:23 by Daniel Garwin

» Konsultacija
Sk. 25 11 2018, 02:11 by Daniel Garwin


Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimąShare | .
 

 Magiškos būtybės/rasės

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Don’t drink while driving – you will spill the beer.
avatar
Don’t drink while driving – you will spill the beer.
Pranešimų skaičius : 5935
Pamyluotas : 101
Antra pusė : Ir taip jaučiasi pilna. Nu gerai jau, forever alone
Užsiėmimas : Paskalų meistrės žurnalistės Agafijos asistentė
Ypatingi gebėjimai : aiškiaregė: skaito žmonių mintis, mato, kada rinkoje kris aukso kaina, laisvalaikiu šnekasi su Kurtu Cobainu, Merilyn Monroe ir panašiai.

RašytiMagiškos būtybės/rasės   Sk. 14 10 2018, 00:52

Kai kurie burtininkai ne šiaip žmonės, bet dar ir įvairios magiškos būtybės. Jei nori neįprastų gebėjimų, prisijunk, kol dar priimame, nes tokie dalykėliai laikomi retais.

Žinomi animagai: Melissa Danvers, Juliette Maddox, Daniel Volkov
Žinomi metamorfmagai: Stefan de Lefevre, Stella Lefevre-Giraud, Jamie Dean Martensson
Žinomi vilkolakiai: Ophelia Wilder, Darrel Jay Wilder
Žinomi vampyrai: Daniel Garwin, Julien Van de Vile, Gabrielle Ines Chevallier, Märta Charlotte Lindquist
Žinomos nimfos: Callista Hali Leventis
Žinomi demonai:

animagai



YPATINGAS GEBĖJIMAS
Animagas - tai burtininkas, kuris sugeba pasiversti į tam tikrą gyvūną, atspindintį jo charakterį. Kaip žmogus, jis niekuo neišsiskiria iš kitų, o pasivertęs į gyvūną išsiduoti gali nebent savo elgesiu, kadangi gyvūno pavidale animagai išsaugo savo žmogiškąjį protą bei mąstymą.
Šis gebėjimas, nors ir dažniausiai pasitaikantis tarp burtininkų, vis dėlto nėra labai dažnas. Jis paveldimas, o išmokti įmanoma po daugelio metų praktikos, tačiau tai vis tiek labai sunku.

metamorfmagai



YPATINGAS GEBĖJIMAS
Metamorfmagija - labai retas ir tiktai paveldimas sugebėjimas vien panorėjus keisti savo išvaizdą. Šie burtininkai apimti smarkių emocijų neretai nei patys nepajunta, kaip pakinta jų plaukų ar akių spalva, o šiaip su savo kūnu jie gali daryti, ką nori: pakeisti odos spalvą, plaukų ilgį, veido bruožus - iš esmės, gali tapti visiškai kitokios išvaizdos žmogumi.
• Jie negali tapti kito žmogaus klonu. Teoriškai tai įmanoma, tačiau prireiktų visiškai tikslaus ir kruopštaus kiekvieno kito žmogaus bruožo įsivaizdavimo.
• Jie negali pakeisti savo lyties.

vilkolakiai



RASĖ
• Normalūs žmonės, kol nevirsta į vilkolakio būseną. Jos metu išauga tvirtos apie 7-8 cm ilgio iltys, susmailėja ausys, akys šviečia geltonais/oranžiniais atspalviais, išauga aštrūs nagai. Tuo metu ypač sustiprėja visi pojūčiai, tampama stipriu ir greitu. Jei vilkolakiai nemoka valdytis, per pilnatį jie siaučia po mišką, o jei jo nėra šalia - miestą, puola bei žudo gyvūnus bei žmones. Labiausiai mėgsta tai daryti gaujomis.
• Nebūdami vilkolakių būsenoje jie turi šiek tiek geresnius pojūčius nei paprasti žmonės, tačiau tikros galios pasireiškia pasivertus.
• Vilkolakiu tampama gimstant arba įkandus kitam vilkolakiui. Net jei abu tėvai vilkolakiai, vaikas gali gimti paprastu magu.
• Vilkolakiui virstama tik tada, jei įkasta pilnaties metu. Virtimas yra labai sunkus procesas, kuris trunka mažiausiai savaitę, o silpnesnis žmogus jo gali net neišgyventi. Viso to metu naujuoju vilkolakiu rūpinasi ir prižiūri kūrėjas. Tarp jų užsimezga tvirtas šeimą primenantis ryšys, o jei kūrėjas yra sukūręs jau ne vieną vilkolakį, jie visi dalijasi brolystės jausmu.
• Vilkolakių padarytos žaizdos gyja labai sunkiai, o patys vilkolakiai pasivertę išgyja itin greitai. Dėl to patikimiausias būdas juos nužudyti - sidabru pažeisti gyvybinius organus, arba sutrukdyti pasiversti ir išgyti.
• Vilkolakiai turi stiprų imunitetą ir yra atpraūs daugeliui užkrečiamųjų ligų. Labai retas atvejis, kad tektų išvysti gripo patiestą vilkolakį.
• Per pilnatį suriję žmogaus širdį, jie sustabdo savo senėjimą iki kitos pilnaties, tad gali tapti nemirtingi.

vampyrai



RASĖ
• Vampyrai yra burtininkai, kurie jaučia didžiulį potraukį kraujui, ypač žmonių. Jie gali misti įprastu maistu, tačiau kraujas sustiprina ir teikia pasitenkinimą. Be varginančio troškulio ir silpnumo, nevartodami kraujo vampyrai patiria migreną, širdies skausmus, agresijos priepuolius. Žmogaus krauju reguliariai mintantis vampyras yra nemirtingas. Toks gali būti nužudytas nukirtus galvą arba persmeigus širdį, kitu atveju išgyja. Jei vampyro sistemoje žmogaus kraujo nėra, toks yra visiškai mirtingas ir išsigydyti gali greitai suvartojęs daug kraujo. Arba atsigulęs į ligoninę, ofc.
• Pasivertęs vampyras išsiskiria ryškiai raudonomis akimis ir pailgėjusiais bei susmailėjusiais iltiniais dantimis. Jie turi aštrius pojūčius kaip ir vilkolakiai, ir yra šiek tiek greitesni ir vikresni, tačiau fiziškai - silpnesni, sugeba aukštai ir toli iššokti, bet visi šie dalykai pilnai pasireiškia tik pasivertus. Dienos metu vampyrų regėjimas suprastėja, ir nors jie gali degintis, jų oda yra jautresnė saulei ir lengviau nudega.
• Vampyrai spinduliuoja nepaaiškinamą žavesį ir patrauklumą, kuris padeda pritraukti aukas. Ypač tai veikia magiškų galių neturinčius žmones. Taip pat vampyrai vieni kitiems jaučia stiprią seksualinę trauką.
• Vampyrus traukia bet koks sąlytis su krauju, vien išsitepimas juo kelia vampyro jėgas. Dėl to jie ypač žiaurūs ir makabriški.
• Vampyru gimstama arba tampama įkandus kitam vampyrui. Jei vampyro partneris paprastas, 70% tikimybė, kad vaikas nebus vampyras. Jei abu tėvai vampyrai, vaikas - taip pat.
• Žmogus virsta vampyru, kai kitas vampyras iš kūno išgeria apie pusę kraujo ir sugirdo saviškio. Tuomet prasideda skausmingas kelias dienas trunkantis procesas, po kurio naujas jaunas vampyras jaučia didžiulį troškulį. Įprastai kūrėjas padeda susitvarkyti ir išmoko kontroliuoti save, nes tokia vampyrų pora turi stiprų emocinį ryšį. Vampyras jaučia pagarbą ir yra linkęs paklusti kūrėjui, tačiau nėra nuo jo priklausomas.
• Kitais atvejai vampyro įkandimas nėra pavojingas (jei jis neišgeria per daug kraujo). Įkandimo metu išsiskiria toksinai, kurie žmogui sukelia euforiją ir gali apsvaiginti. Dar didesnį efektą galima išgauti suvartojus šiek tiek vampyro kraujo. Beje, jų kraujas pagreitina žmonių žaizdų gyjimą.

nimfos



RASĖ
• Nepaisant pavadinimo, nimfomis gali būti ir vyrai. Rasė yra labai sena ir beveik išnykusi vien dėl to, kad nimfa galima tik gimti, ir tik tada, jei abu tėvai taip pat nimfos.
• Nimfos beveik niekuo nesiskiria nuo įprastų burtininkų, tik panorėjusios gali atskleisti sidabrinius, pusiau permatomus sparnus. Jais nimfos gali pakilti į orą, tačiau nuskristi gali tik kelis metrus. Apskritai kiti žmonės, ypač neturintys magiškų galių, laiko nimfas itin gražiomis.
• Šios rasės atstovai yra labai artimi gamtai ir jėgų pasikrauna leisdami laiką gamtoje, ypač prie vandens.
• Nimfų rasės burtininkai, be savo pagrindinių dviejų galių, sugeba valdyti augalus bei vandenį, taip pat jie yra vikrūs ir beveik visiškai atsparūs virusinėms bei bakterinėms ligoms. Tačiau jos gali žūti kaip paprasti mirtingieji ir gyvena apie 100 metų.
• Nimfų kraujas gydo absoliučiai visas žaizdas - netgi sunkiai gyjančias, kurias padarė vilkolakiai, ir ištaiso sidabro žalą kitoms magiškoms būtybėms. Kadaise šie burtininkai turėjo slėptis, nes buvo medžiojami, tačiau dabar toks elgesys yra laikomas nepateisinamu nusikaltimu prieš kitą žmogų. Vis dėlto, dėl vampyrų prigimties nimfų kraujas juos nevalingai stipriai traukia ir šioms rasėms ypač sunku būti šalia, net jei ši potraukis gali būti ne tik žudymo, bet ir seksualinis.

demonai



BŪTYBĖS
• Neaiškios kilmės būtybės, kuriomis kai kurie žmonės gali virsti po mirties. Skirtingai nei vampyrai ir vilkolakiai, jie nėra tiesiog burtininkai, tai ne rasė, o atskira gyvybės (?) forma.
• Šios būtybės neturi savo kūno, todėl įsibrauna į gyvą arba ką tik mirusį žmogų. Jos antgamtiškai stiprios, skaito mintis, nebent burtininkas įvaldęs gebėjimą jas užblokuoti. Nejaučia empatijos, niekina visas kitas būtybes, dievina chaosą, netvarką ir baimę. Nors yra žinomi keletas atvejų, kai demonai susibičiuliavo su burtininkais.
• Nėra pragaro, demonai lakioja po žemę. Nors žmonės jiems kelia pasišlykštėjimą, kai kurie gali palaikyti fizinį kontaktą dėl malonumo. Jie negali gimdyti. Dauginasi sudarydami sandorius su žmonėmis, tai yra, išpildo jų norus, o po mirties sielą pardavęs žmogus tampa demonu. Tuomet „pardavėjas“ tampa galingesnis.
• Kol kas nežinoma, kaip nužudyti demoną. Juos galima įkalinti tam tikruose ritualiniuose ženkluose ar sukausčius geležimi. Atlikus egzorcizmą demonas palieka kūną ir nusilpęs kurį laiką klajoja be kūno.
• Burtininkai atrado, kad įkalinus demoną ir ištraukus iš kūno, jį galima išnaudoti kaip didžiulį energijos išteklių arba „susintetinti“. T.y., demono energija išskaidoma ir verčiama preparatu, kuris sustiprina burtininkų galias. Tai ypač sudėtingas procesas ir pavyksta retai, tačiau dėl to demonai medžiojami tai atliekančios korporacijos.





We’re born alone, we live alone, we die alone.
Only through our love and friendship can we create the illusion for the moment that we’re not alone.”

Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://durmstrang.forumlt.com
 

Magiškos būtybės/rasės

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:
Jūs galite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Durmštrangas :: ♦ Oh, hi Mark :: Hey there demons, it's me, ya boi :: Situacija-
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą