Prisijungti
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Prijungti mane automatiškai kiekvieno apsilankymo metu: 
:: Aš pamiršau savo slaptažodį
Barsuko prognozė
Pasididink, jei nori daugiau.
NAVIGACIJA
SVARBIOS NAUJIENOS
Paprasti žmonės žino apie antgamtinių gebėjimų turinčiuosius ir jie sutaria, bet shit happens.
Durmštrangas yra universitetas, tad čia mokosi žmonės nuo 18 metų. Ir mes tų studentų labai labai ieškome!
Pagrindinis mūsų miestas - Stokholmas.
ŠVENTĖS
Christmas is coming soon. Hopefully.
Latest topics
» Jingle "Bells" part 3
Št. 08 12 2018, 21:33 by Katherine Garwin

» Paieškos
Kv. 06 12 2018, 19:44 by Daniel Garwin

» Veidai
Pir. 03 12 2018, 23:15 by Daniel Garwin

» keitykla
Št. 01 12 2018, 20:59 by Daniel Garwin

» Hathorne/Redheart šeima
Pen. 30 11 2018, 00:46 by Katherine Garwin

» Situacija
Tr. 28 11 2018, 20:34 by Katherine Garwin

» Galios
Sk. 25 11 2018, 02:46 by Daniel Garwin

» Ieškau | Siužeto idėjos
Sk. 25 11 2018, 02:23 by Daniel Garwin

» Konsultacija
Sk. 25 11 2018, 02:11 by Daniel Garwin


Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimąShare | .
 

 Situacija

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Don’t drink while driving – you will spill the beer.
avatar
Don’t drink while driving – you will spill the beer.
Pranešimų skaičius : 5935
Pamyluotas : 101
Antra pusė : Ir taip jaučiasi pilna. Nu gerai jau, forever alone
Užsiėmimas : Paskalų meistrės žurnalistės Agafijos asistentė
Ypatingi gebėjimai : aiškiaregė: skaito žmonių mintis, mato, kada rinkoje kris aukso kaina, laisvalaikiu šnekasi su Kurtu Cobainu, Merilyn Monroe ir panašiai.

RašytiSituacija   Tr. 28 11 2018, 20:34


Those who don't believe in magic will never find it

priešistorėKadaise pasaulyje laisvai bėgiojo ir žmones terorizavo visokio plauko padarai - vampyrai, vilkolakiai, bei kitos, išnykti jau spėjusios kraugeriškos pabaisos. Žmonės gana plačiai praktikavo magiją, tačiau paprasti kerai ir apsaugos nebuvo veiksmingi. Galiausiai, daugmaž prieš 2500 metų, 50 žiniuonių iš skirtingų keltų genčių sudarė sandorį su demonais, mainais įgaudami išskirtinių magiškų galių. Ši dovana persidavė jų atžaloms, ir, palengva, antgamitiški gebėjimai ėmė sklisti po Europą. Sekdami keltų sėkme, sandorius sudarė kai kurie romėnų žiniuoniai ir, laikui bėgant, magijos dovaną turintys žmonės pasklido po visą pasaulį.

laikui bėgantMagiškų galių turintys žmonės nuolat tobulino savo gebėjimus ir laikui bėgant tapo tuo, ką vadiname raganomis ir burtininkais. Kadangi kraugeriškos pabaisos jau buvo seniai sustabdytos, „paprastieji“ žmonės šios grėsmės nebejautė - vietoje to, ėmė bijoti burtininkų ir jiems pavydėti. Priešiška masė pradėjo žudynes ir persekiojimą. Dalis burtininkų bandė kovoti, tačiau po garsiųjų 1692-ųjų Salemo teismų, magijos pasaulis nusprendė pasitraukti į pogrindį. Kad jaunieji raganiai galėtų slapta puoselėti savo galias, 1695 metais Švedijoje, netoli Stokholmo, buvo įkurtas kerais nuo žmonių akių paslėptas magijos universitetas bei ministerija. 255 metus magija buvo paslėpta, kol, šokiruodami visuomenę, 1950-aisiais raganiai pasauliui atskleidė savo egzistavimą.

UniversitetasPagrindinis Durmštrango tikslas - padėti magiškų gebėjimų jaunuoliams tobulinti savo galias. Nors čia mokomasi alchemijos, juodosios magijos, demonologijos bei kitų mokslų, kurių nerasi paprastoje akademinėje aplinkoje, studentai kartu gilinasi ir į pasirinktą studijų programą - pavyzdžiui, politiką, antropologiją, mediciną ar prancūzų filologiją. Sujungus „žemiškuosius“ ir antgamtiškus mokslus, palengva įvairiausi, net ir patys aukščiausi postai pasaulyje ėmė pildytis Durmštrango absolventais.

dabarSubūrę stiprią centralizuotą valdžią bei įsimaišę ir į paprastųjų žmonių vyriausybes, ypatingieji bematant įgavo valdžią, iškilo daugiau įtakingų dinastijų ir pasauliui buvo atskleista tiesa. Žinia sukėlė daug panikos, buvo pradėta ruoštis karui, tačiau burtininkai juos numalšino, taip parodydami savo galią. Nors mažiausiai 50 metų tarp burtininkų ir paprastųjų jautėsi trintis, palaipsniui ribos nunyko ir didžioji dalis pasaulio nemato vieni kitų skirtingais ar konkurentais... Teoriškai.
Kai kurie paprastieji bijo, pavydi ar tiesiog nekenčia burtininkų ir skatina sukilti bei juos pašalinti. Atsirado raganų medžiotojai - slaptos žmonių grupės, sekančios ir žudančios burtininkus. Tuo tarpu, valdžia ir galia lengvai susuka galvą, tad yra tokių burtininkų, kurie neapkenčia paprastųjų ir į juos kesinasi. O galų gale, pasitaiko ir tokių, kurie gyvena taip paprastai, kad savo galias prisimena tik kai reikia skubiai teleportuotis į kitame pasaulio gale vykstantį kalėdinį Tayloro vakarėlį. Tik tau rinktis, kaip naudosi/nenaudosi savo privilegiją TU.We’re born alone, we live alone, we die alone.
Only through our love and friendship can we create the illusion for the moment that we’re not alone.”

Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://durmstrang.forumlt.com
 

Situacija

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:
Jūs galite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Durmštrangas :: ♦ Oh, hi Mark :: Hey there demons, it's me, ya boi :: Situacija-
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą