Prisijungti
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Prijungti mane automatiškai kiekvieno apsilankymo metu: 
:: Aš pamiršau savo slaptažodį
Barsuko prognozė
Pasididink, jei nori daugiau.
NAVIGACIJA
SVARBIOS NAUJIENOS
Paprasti žmonės žino apie antgamtinių gebėjimų turinčiuosius ir jie sutaria, bet shit happens.
Durmštrangas yra universitetas, tad čia mokosi žmonės nuo 18 metų. Ir mes tų studentų labai labai ieškome!
Pagrindinis mūsų miestas - Stokholmas.
ŠVENTĖS
Christmas is coming soon. Hopefully.
Latest topics
» Jingle "Bells" part 3
Št. 08 12 2018, 21:33 by Katherine Garwin

» Paieškos
Kv. 06 12 2018, 19:44 by Daniel Garwin

» Veidai
Pir. 03 12 2018, 23:15 by Daniel Garwin

» keitykla
Št. 01 12 2018, 20:59 by Daniel Garwin

» Hathorne/Redheart šeima
Pen. 30 11 2018, 00:46 by Katherine Garwin

» Situacija
Tr. 28 11 2018, 20:34 by Katherine Garwin

» Galios
Sk. 25 11 2018, 02:46 by Daniel Garwin

» Ieškau | Siužeto idėjos
Sk. 25 11 2018, 02:23 by Daniel Garwin

» Konsultacija
Sk. 25 11 2018, 02:11 by Daniel Garwin


Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimąShare | .
 

 Hathorne/Redheart šeima

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Don’t drink while driving – you will spill the beer.
avatar
Don’t drink while driving – you will spill the beer.
Pranešimų skaičius : 5935
Pamyluotas : 101
Antra pusė : Ir taip jaučiasi pilna. Nu gerai jau, forever alone
Užsiėmimas : Paskalų meistrės žurnalistės Agafijos asistentė
Ypatingi gebėjimai : aiškiaregė: skaito žmonių mintis, mato, kada rinkoje kris aukso kaina, laisvalaikiu šnekasi su Kurtu Cobainu, Merilyn Monroe ir panašiai.

RašytiHathorne/Redheart šeima   Pen. 30 11 2018, 00:46

Hathorne/Redheart
Kilmė: Anglija
Viena žymiausių burtininkų medžiotojų šeimų, kurios „amatas“ tęsiasi dar nuo Viduramžių. Žymiausias giminės atstovas - John Hathorne, vienintelis Salemo teisėjas, niekada neišreiškęs gailesčio dėl savo veiksmų. Tiesa, medžiotojai dažnai patys praktikuoja šiokius tokius burtus, ir Hathorne giminė įvaldžiusi maksimumą, kokį tik gali pasiekti paprasti galių neturintys mirtingieji. Jie - ministerijos ir visos burtininkų bendruomenės priešas numeris vienas, net jei savo veiklą vykdo ypač slaptai. Ir nors jie teigia, kad medžiotojų tikslas - sunaikinti burtininkus ir sugrąžinti galią į „normalių“ žmonių rankas, daugelis supranta, kad Hathorne šeima siekia galios ir, jei tik turėtų galimybę, užimtų ministeriją ir patys save paskelbtų burtininkais.
Tiesa, ši šeima nepuola žudyti kiekvieno sutikto raganiaus ir, siekdami naudos ar reikalui esant, gali netgi bendradarbiauti - žinoma, tokių susitikim metu abi pusės būna aukščiausiame budrumo rėžime. Vis dėlto, kai viena iš šeimos narių - Alyssa pamilo burtininką Evan ir už jo ištekėjo, šeima jos iškart išsižadėjo.LAISVI / UŽIMTI / REZERVUOTI


VEIKĖJAI

Nyle Hudson Hathorne
galima pasirinkti profesiją

Emmanuel Hathorne
galima pasirinkti profesiją

Gabrielle Eve Hathorne
galima pasirinkti profesiją

Alyssa Hathorne-Redheart
galima pasirinkti profesiją

Evan Christopher Redheart
Magijos ministerijos darbuotojas

Nyle Hudson Hathorne


KARIUOMENĖS EKSPERTAS, ANGLAS


Kariuomenėje taktikų ekspertu dirbęs (o gal dar tebedirbantis, jums rinktis) vyriausiasis brolis Nyle yra visų šeimos planų galva. Vyras tikras apsigimęs lyderis, o medžioklė, žmonių sekimas ir ginklai - tiesiog jo kraujyje. Galbūt todėl, kad niekada neturėjo kito pasirinkimo - kaip vyriausiasis, jis buvo augintas tęsti ir puoselėti nuo Viduramžių besitęsiantį Hathornų hobį - raganų medžioklę. Būdamas vos penkerių, jis jau buvo mokomas šaudyti bei kovos menų - tėvai jį kūrė kaip tikrą žudymo mašiną. Vienintelė silpnybė - jis niekad taip ir normaliai neišmoko medžiotojams prieinamų kerų, surašytų šeimos „Biblijoje“. Galbūt todėl, kad buvo lyg ir tėvų projektas, Nyle nepatyrė per daug meilės ir dabar pats vis nesugeba sukurti normalių, ilgai besitęsiančių santykių. Viską sudėjus kartu su kariuomenėje patirtais įvykiais, nieko keisto, kad Nyle šiek tiek piktnaudžiauja alkoholiu, tačiau, žinoma, to nepripažįsta. Jam keletas kasdienių viskio taurių yra toks pat normalus dalykas, kaip ir medžioklė.


Emmanuel Hathorne


PROFESIJĄ SUSIKURTI PAČIAM, ANGLAS


Visai kitaip nei magijos nei trupučio nesuvokiantis vyresnysis brolis, Emanuelis yra tikras guru magijos klausimais medžiotojų tarpe. Tiesą sakant, nors buvo auklėjamas panašiai griežtai ir verčiamas raganų žudiku, Emmanuel slapta žavėjosi burtininkais ir pavydėjo. Tikriausiai nėra knygos apie burtininkus ir magiją, kurios nebūtų perskaitęs šis medžiotojas, o Hathorne šeimos burtų knyga, vadinama „Biblija“, yra tarsi jo asmeninė. Nors medžiotojai neturi asmeninių magiškų galių, jie žino kai kuriuos burtus ir ritualus, ir kiekvieną iš jų Emmanuel pasakytų net prikeltas iš miegų. Ir nors jis neišduoda šeimos amato, o jo rankos tikrai suteptos krauju, jis su didžiausiu malonumu pereitų į priešų bendruomenę. Dėl to jis yra palaikęs romaną su ne viena raganaite, tačiau viskas nutrūkdavo arba jai sužinojus apie vyro šeimą, arba tai tapdavo per daug pavojinga. Ypač, kai šeima atsisakė jo sesers už santuoką su burtininku. Emanuellis paslapčia palaiko santykius su seserimi, tačiau pats taip drastiškai elgtis nesiryžta. Jis labai žavisi vyresniuoju broliu bei gerbia šeimos istoriją, kurią laiko didinga - dėl to tai, ir potraukis magiškam pasauliui nuolat drasko šį gana supratingą, šalto proto nei žingeidų vaikiną pusiau.


Gabrielle Eve Hathorn


PROFESIJĄ RINKTIS PAČIAM, ANGLĖ


Puikiai mokėdama naudotis ginklais galėdami iškirsti bet kurį kiemo vaikį, Gabrielle visą gyvenimą buvo žinoma kaip „kieta kiemo merga“. Ji be galo mėgsta demonstruoti savo gebėjimus ir jėgą, todėl jaučiasi visa galva aukščiau kitų. Be to, šeimoje ji taip pat aukščiau visų kitų - kalbant apie žiaurumą. Net valdingasis brolis Nyle nėra toks ištroškęs kraujo kaip Gabrielle. Jaunoji mergina ne šiaip žudo - prieš tai ji dar ir kankina, dėl ko dažnai susilaukia priekaištų iš savo brolių, kurie mieliau darbą atlieka švariai, preciziškai ir be žaidimų. Panašiai Gabė elgiasi ir su kitais žmonėmis - santykiuose ji mėgsta dramą, ginčus, svaidymąsi peiliais. Visa kita greitai tampa nuobodu ir jaunoji Hathrone imasi ieškoti naujų aukų.


Alyssa Hathorne-Redheart


PROFESIJĄ GALIMA SUSIGALVOTI PAČIAM, ANGLĖ


Vaikystėje ir paauglystėje Alyssa niekuo neišsiskyrė iš šeimos narių. Ji mokėjo iš toliausiai į taikino centrą sviesti peilį, žinojo, koks jos gyvenimo tikslas šioje šeimoje ir tam neprieštaravo. Vis dėlto, gyvenime dažnai nutinka, ko nesitiki, ir mergina net neįsivaizdavo, kad vieną dieną beprotiškai pamils priešą. Kartą bare susipažinusi su ją iškart sužavėjusiu Evanu, Alyssa pametė galvą ir visus metus porelė nieko nežinojo apie vienas kito kilmę. Tiesai netikėtai išaiškėjus, santykiai trumpam nutrūko, tačiau mergina nusprendė, kad meilė svarbiau, nei šeima. Alyssa nusprendė, kad visi šeimos nariai yra vienodi, užprogramuoti aklai neapykantai žmonės, todėl, kad ir kaip buvo skaudu, ji pasirinko meilę ir paliko šeimą, kuri jos iškart išsižadėjo negalėdama toleruoti santykių su burtininku. Neilgai trukus, ji susituokė su Evanu ir dabar iš šeimos paslapčiomis bendrauja su vieninteliu broliu Emmanueliu. Net jei merginą vis gražia sąžinė ir liūdesys bei šeimos ilgesys, ji puikiai supranta, kad ji bei jos vyras yra Hathorne priešai ir taikinys numeris vienas, tad visada yra budri ir artimiausiu metu tikrai neplanuoja bandyti taikytis su šeima, ar išvis rodytis jų akyse.


Evan Christopher Redheart


MINISTERIJOS DARBUOTOJAS, ANGLAS


Evanas augo padorioje vidutinės finansinės klasės šeimoje Mančesteryje, apsuptas didelės mylinčios giminės. Tėvai nuolat auklėjo vertybių, dorybių ir paklusnumo, tačiau Evanas buvo pašėlęs vaikėzas ir retai kada klausydavo, net jei nebuvo piktybiškas. Mokykloje taip pat buvo vidutiniokas, tačiau ką visada mokėjo - tai palenkti žmones į savo pusę. Merginos dėl jo alpdavo, visi darbdaviai ne tik žadėdavo, bet ir iš tiesų paskambindavo po darbo pokalbio. Dėl šios savo savybės vyras sugebėjo gauti puikią šiltą vietą ministerijoje ir kaip reikiant padidinti banko sąskaitą, o svarbiausia, savo žavesio dėka Redheart taip staiga ir sužavėjo burtininkus žudyti išauklėtą Alyssą, kuri dėl jo net metė savo šeimą. Vis dėlto, visų žudikų savo šypsena nepavergsi, todėl vedęs mylimąją, Evanas jaučiasi lyg gyvas taikinys - ir tikrai ne be reikalo. Dabar jis tikriausiai viso pasaulio medžiotojų didžiausias priešas, tačiau vyras jaučiai pakankamai pasitikintis savimi ir savo galiomis. Galbūt net per daug, tačiau pasitikėjimas savimi, charizma ir drąsa yra vieni ryškiausių Redheart bruožų. Na, o galiausiai, jis per daug myli savo žmoną, kad leistų baimei ar išprotėjusiai pavojingai šeimai gadinti jų saldų jaunavedžių gyvenimą.
We’re born alone, we live alone, we die alone.
Only through our love and friendship can we create the illusion for the moment that we’re not alone.”

Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://durmstrang.forumlt.com
 

Hathorne/Redheart šeima

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:
Jūs galite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Durmštrangas :: ♦ Oh, hi Mark :: Hey there demons, it's me, ya boi :: Veikėjų sąrašas-
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą