Prisijungti
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Prijungti mane automatiškai kiekvieno apsilankymo metu: 
:: Aš pamiršau savo slaptažodį
Barsuko prognozė
Pasididink, jei nori daugiau.
NAVIGACIJA
SVARBIOS NAUJIENOS
Turite kompromituojančios grafikos, vertos patekti į Agafijos paskalų insta paskyrą? O gal norite kaip tikra Holivudo žvaigždė patys nutekinti informaciją apie save? Siųskite kompromatą žinute nuostabiąjai Agafijai.
Paprasti žmonės žino apie antgamtinių gebėjimų turinčiuosius ir jie sutaria, bet shit happens.
Durmštrangas yra universitetas, tad čia mokosi žmonės nuo 18 metų. Ir mes tų studentų labai labai ieškome!
Pagrindinis mūsų miestas - Stokholmas.
ŠVENTĖS
Visi kviečiami į jau trečius metus vykstantį visiems žinomą ir mylimą Tayloro bei Kristės Jingle "Bells" vakarėlį. Šiemet organizatoriai pasistengė kaip reikiant, tad kviečiame keliauti čia, burtu keliu išsitraukti asmeninę misiją, susipažinti su kitomis užduotimis, prizais ir viskuo, kas ten laukia. Na, o jeigu jau nenori dalyvauti konkurse ir vykdyti užduočių, šiaip atlėk į jų rezidenciją išgerti vynelio ir paplyšauti Britnės karaoke.
Linksmų švenčių!
Latest topics
» Veidai
Pir. 21 01 2019, 22:01 by Stella de Lefevre

» Galios
Sk. 20 01 2019, 20:51 by Daniel Garwin

» Kalendorius 2019
Sk. 20 01 2019, 20:40 by Daniel Garwin

» Mårtensson šeima
Tr. 16 01 2019, 13:20 by Alexander Käll Mårtensson

» Atiduodamos anketos
Tr. 16 01 2019, 09:11 by Daniel Garwin

» Jingle "Bells" part 3
Antr. 15 01 2019, 13:02 by Daniel Garwin

» keitykla
Kv. 03 01 2019, 18:59 by Daniel Garwin

» Išsirink studijas
Kv. 03 01 2019, 00:28 by Daniel Garwin

» Konsultacija
Tr. 02 01 2019, 16:22 by Daniel Garwin

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimąShare | .

Taisyklės

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Sexy isn't back. Thanks to me, it was never authorized to leave.
Tyler Garwin
Sexy isn't back. Thanks to me, it was never authorized to leave.
Pranešimų skaičius : 20222
Pamyluotas : 356
Antra pusė : miega su 87% pažįstamų panų, o tikrą meilę jaučia savo dešinei rankai
Užsiėmimas : Seksi vyr. gydytojas
Ypatingi gebėjimai : 1) laisvas moteris užuodžia iš tolo, o dar iš toliau - jų bachūrus; 2) išgerti sugeba daugiau net už rusus, apsvaigdamas tik po pustrečio butelio jam vienam; 3) magiškų galių dėka savo prisilietimu gali išgydyti arba sužeisti, tad vis tik tapo seksualiu daktaru.

RašytiTaisyklės   Tr. 06 08 2014, 21:44

taisyklės

1. Galim veikėjų turėt tiek, kiek suvaldom ir galim vaikščiot į tiek vietų vienu metu, kiek norim.

2. Keikiamės. Arba ne. Mėgstam ir nepraustaburnius, ir tokius intelektualus kaip aš. Pochui gi. Tik neįžeidinkite vieni kitų, nebent jūs tokie disfunkciniai sielos broliai kaip aš ir Diana.

3. Neikas nepyskta, kai mygtukia susmaišo, bet užtat niekas nemėgsta šifruoti valandą, kol supranta, kas parašyta. Nebūtina rašyti 500 žodžių posto, kokybė geriau už kiekybę! Ir nepykit, jeigu taisysiu jūsų kartu parašytą „vis tiek” - įprotis...

4. Neskriauskit kitų veikėjų nesusitarę. Juk ir patys nenorėtumėt netikėtai prisijungę sužinot, kad jūsų vaikai pagrobti, jūs išprievartautas ir pakabintas ant medžio kaip Musolinis.

7. Ne tik kurkitės savo išgalvotus veikėjus, bet ir griebkit iš veikėjų sąrašo, nebijodami jų istorijų ir aprašymų. Juk nėra nieko smagiau, kaip paimt veikėją su nustatytu charakteriu ir... jį sugadint.

8. Laisvai kurkite temas, jei jums ko nors trūksta. Jei reikia viso forumo, pasiūlykite savo idėją prašymų temoje.

9. Žinoma, čia galima daug, bet nepamirškit, kad vis tiek - nesate visagalis. Nebūk tobulas, kuris ne tik žino visas pasaulio paslaptis, gali bet ką nugalėti, bet ir niekada nesusimauna. Ir juk arčiausiai visa žinančios ir sugebančios būtybės esu aš  
9. Nėštumas turėtų trukti bent dvi savaites. Jeigu mėgstate kankintis, galite jį tęsti visus 9 mėnesius.

10. You're sexy and you know it.

Much modeling
Many seriousness
So pussy magnet
Such WOW
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Taisyklės

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11