Prisijungti
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Prijungti mane automatiškai kiekvieno apsilankymo metu: 
:: Aš pamiršau savo slaptažodį
Barsuko prognozė
Pasididink, jei nori daugiau.
NAVIGACIJA
SVARBIOS NAUJIENOS
Paprasti žmonės žino apie antgamtinių gebėjimų turinčiuosius ir jie sutaria, bet shit happens.
Durmštrangas yra universitetas, tad čia mokosi žmonės nuo 18 metų. Ir mes tų studentų labai labai ieškome!
Pagrindinis mūsų miestas - Stokholmas.
ŠVENTĖS

***
Latest topics
» Išsirink studijas
Sk. 08 04 2018, 14:49 by Elissa Wilder

» Van de Vile šeima
Št. 07 04 2018, 20:32 by Katherine Garwin

» Veidai
Št. 07 04 2018, 19:07 by Katherine Garwin

» jūsų
Sk. 01 04 2018, 20:35 by Daniel Garwin

» Galios
Tr. 28 03 2018, 21:53 by Daniel Garwin

» Wilder šeima
Tr. 28 03 2018, 21:44 by Darrel Jay Wilder

» Konsultacija
Št. 06 01 2018, 19:07 by Elissa Wilder

» Paieškos
Kv. 14 09 2017, 18:55 by Svečias

» Martensson šeima
Sk. 23 10 2016, 22:01 by Svečias


Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimąShare | .
 

 Garwin šeima

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas

Don’t drink while driving – you will spill the beer.
avatar
Don’t drink while driving – you will spill the beer.
Pranešimų skaičius : 5893
Pamyluotas : 89
Antra pusė : Jei nenustos fantazuoti apie savo mokytoją/pačios tėvo identišką brolį dvynį, tai amžiams gyvenimu dalinsis su katėm.
Užsiėmimas : Gailestingoji mokyklos seselė, užsiimanti gydymu, o ne merginų graibymu kaip brolis.
Ypatingi gebėjimai : aiškiaregė: skaito žmonių mintis, mato, kada rinkoje kris aukso kaina, laisvalaikiu šnekasi su Kurtu Cobainu, Merilyn Monroe ir panašiai.
Užkaliau eurų : 48789

RašytiTemos pavadinimas: Garwin šeima   Sk. 10 08 2014, 03:46

LAISVI
UŽIMTI
REZERVUOTI

VEIDUS KEISTI GALIMA


Apie

GARWIN

Kilmė: Prancūzija


Plačiausia, turtingiausia, ir, daug kas pasakytų, įtakingiausia šeima. Nors dori ir garbingi, Garwinai žino savo vertę ir dažnai jaučiasi galva aukščiau kitų. Tobulos išvaizdos vyriškoji linija – valdingi kazanovos ir linksmybių ieškotojai, o grožiu nenusileidžiančios moterys lygiai tokios pat tvirtos, tik kur kas jautresnės ir supratingesnės.
Beveik prieš 20 metų šeimą valdė gerietis Taylor, kol staiga pasirodė žiaurus iki tol nepažinotas brolis dvynys Daniel. Ramią dinastiją supurtė kruvinas tarpusavio karas, nors po kelių metų broliai susitaikė ir dabar vienodai karaliauja šeimoje. Tiesa, vieša paslaptis, jog per daug meilių broliškų jausmų iki šiol nepuoselėja.

Taylor Garwin
vadovas ministerijoje

Karla Garwin
vyr. teisėja

Tyler Garwin
gydytojas

Katherine Garwin
studentė

Daniel Garwin
Durmštrango rektorius

Gisele Night
magijos ministrė

Christian Leroy-Garwin
studentas

Taylor Garwin

ALEXANDER SKARSGÅRD, VADOVAS MINISTERIJOJE, PRANCŪZAS, GRYNAKRAUJIS, DANIEL DVYNYS


Taylor – teisingas vyras, ilgą laiką buvo prieš blogį kovojančios grupuotės vadas. Mokykloje buvęs, ko gero, linksmiausias ir aktyviausias žmogus, suaugęs vyras tapo griežtu, apsiniaukusiu ir dažnai nepatenkintu, o ką bekalbėti apie gudrias machinacijas versle. Greičiausiai jis pavargo nuo vos mokyklą pabaigus sukurtos šeimos ir vis šlyjančių santykių su žmona, su kuria dažnai skiriasi. Vis dėlto, buvęs vienas iš ministerijos vadovų, o dabar juodosios magijos profesorius, liko ištikimas savo įsitikinimams - kas benutiks, Garwinas drąsiai stovės teisybės pusėje.

Karla Garwin

NINA DOBREV, VYR. TEISĖJA, AMERIKIETĖ, GRYNAKRAUJĖ


Tai - linksmuolė moteris, sugadinsui savo vyrui gyvenimą, mat nuolat lakstydavo iš namų ir pasinėrė į alkoholizmą. Trumpą amželį buvusi Magijos ministre, dar trumpesnį - mokytoja, o galiausiai apsistojusi ties vyriausios teisėjos kėde, įvairiais būdais bandydama grįžti į normalias vėžias, kol vaikai jos dar neišsižadėjo, o seksualusis vyras nepasiliko su viena iš savo manekenių. Nors kurį laiką jai nelabai sekėsi, šiuo metu Karla, kuri visada būna gėrio pusėje, kadangi ten ir jos sutuoktinis, stebina visą magijos pasaulį savo surimtėjimu, susitūpėjimu ir kaip niekada blaiviu protu.

Tyler Garwin

COLTON HAYNES, GYDYTOJAS, PRANCŪZAS/AMERIKIETIS, GRYNAKRAUJIS


Nuo pat mažens augęs kaip tėvo pasekėjas, Tyleris kaip reikiant šeimai pridaro bėdų per dideliu pasitikėjimu savimi, liežuvio nenulaikymu ir būtinybe kur nors įsivelti - tikrų tikriausias Garwinas. Merginų kiekiai ir alkoholio mėgimas atnešė Tyleriui nerimto palaidūno reputaciją, bet šiaip, vaikinas nėra blogas. Atvirkščiai, jis gana draugiškas ir visada skuba į pagalbą - nesvarbu, ar tai mūšis prieš demonus, ar gatvės gezų kovos.

Katherine Garwin

VICTORIA JUSTICE, STUDENTĖ, PRANCŪZĖ/AMERIKIETĖ, GRYNAKRAUJĖ


Tėvą idealizuojanti ir motinos trūkumų niekada nematanti Katherine - linksma, protinga ir visada besišypsanti, nors labai jausminga ir itin jautri. Ši mergina turi tėvo sugebėjimą amžinai kur nors įsipainioti ir prisidirbti, bet pasinaudodama mamos talentu nustaiso gražias akis ir (dažniausiai) išsisuka. Visada gėrį ir teisybę palaikanti Kathė, kuriai net nepavyksta per pamoką užmušti vabalo, stovi gėrio pusėje ir niekada iš ten nepabėgs.

Daniel Garwin

ALEXANDER SKARSGÅRD, DURMŠTRANGO DIREKTORIUS, PRANCŪZAS, GRYNAKRAUJIS, TAYLOR DVYNYS, VILKOLAKIS


Netikėtai atsiradęs brolis dvynys su ilgu žmogžudysčių sąrašu - taip galima pavadinti Danielių. Šis vyras, po gimimo pavogtas iš šeimos ir grįžęs jai atkeršyti, gąsdino ne tik Garwinus, bet ir visą Rusiją, kol po įvairių gyvenimo vingių, biografijoje apimančių bent penkis šimtus žodžių, susitaikė su šeima. Tiesa, net ir po to jis vis dar liko pats pavojingiausias, paslaptingiausias ir grėsmingiausias žmogus visoje Rusijoje. Sandorį su demonais sudaręs tam, kad išgelbėtų savo mylimąją, Danielius yra tik jai ir vaikams besišypsantis mylintis vyras, kurio arogantiškas tonas ir, kaip ir priklauso armijos majorui, griežtas bei smerkiantis žvilgsnis verčia Garwinui geriau neprieštarauti.

Gisele Night

MIRANDA KERR, MINISTRĖS, ITALĖ, GRYNAKRAUJĖ


Kilmingoje italų šeimoje gimusi seksualioji Giselė ne kartą įrodė esanti drąsi moteris - pirma pabėgo nuo tėvų jai primesto jaunikio, vėliau išdrįso susidėti su kraugeriškuoju Danieliumi ir jį pamilti, o galiausiai už jo ištekėjusi netgi nepasiėmė vyro pavardės. Ši moteris, jaunystėje buvusi ne ką mažiau priėdusi velnių negu jos jaunikis ir prisižaidusi taip, jog mirė ir vyrui teko paaukoti sielą dėl mylimosios sugrąžinimo, galiausiai tapo brandžia, atsidavusia ir mylinčia žmona bei motina. Galbūt todėl, kad šeima jai svarbiausia, Giselė į jokius ginčus nesikiša - ji mieliau padeda ministerijoje dirbdama protinį darbą.

Christian Leroy-Garwin

DREW VAN ACKER, STUDENTAS, PRANCŪZAS, GRYNAKRAUJIS


Christian'as - Danieliaus netyčiukas sūnus, kurio vyras susilaukė su savo mergina Daniele jau tada, kai buvo grįžęs pas savo tikrąją gyvenimo meilę. Auginamas dviejų šeimų, vaikinas iš tėvo paveldėjo drąsą ir  racionalų protą, o iš teisėjos motinos - švelnumą ir teisingumo jausmą. Vis dėlto, kuo toliau, tuo labiau vaikinas jaučia potraukį juodąjai magijai, apie kurią tėvas nuo mažens teikė daugybę žinių, ir slaptą apmąstymą sekant Danieliaus pėdomis stoti į kariuomenę. Dėl to nenuostabu, jog kovos lauke prieš blogio jėgas Christianas visada drąsiai stovi priekinėje linijoje.We’re born alone, we live alone, we die alone.
Only through our love and friendship can we create the illusion for the moment that we’re not alone.”

Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://durmstrang.forumlt.com
 

Garwin šeima

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs galite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Durmštrangas :: ♦ Reikaliukai :: Hey there demons, it's me, ya boi :: Veikėjų sąrašas-
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą