Prisijungti
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Prijungti mane automatiškai kiekvieno apsilankymo metu: 
:: Aš pamiršau savo slaptažodį
Barsuko prognozė
NAVIGACIJA
TAŠKAI
34 Plastic Smile

0 Dark Souls

41 Blue Sky
PAIEŠKOS

***

ŠVENTĖS

***
Latest topics
» jūsų
Antr. 06 03 2018, 21:01 by Daniel Garwin

» Veidai
Tr. 17 01 2018, 14:08 by Daniel Garwin

» Konsultacija
Št. 06 01 2018, 19:07 by Elissa Wilder

» Galios
Antr. 28 11 2017, 20:11 by Daniel Garwin

» Wilder šeima
Antr. 28 11 2017, 18:55 by Elissa Wilder

» Paieškos
Kv. 14 09 2017, 18:55 by xSebastian James Martin

» Martin šeima
Sk. 23 10 2016, 22:01 by Svečias

» Danvers/Lefevre šeima
Sk. 11 09 2016, 23:33 by Stella Lefevre-Giraud

» Chevallier šeima
Sk. 04 09 2016, 20:51 by Svečias


Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimąShare | .
 

 Magiškos būtybės

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas

Don’t drink while driving – you will spill the beer.
avatar
Don’t drink while driving – you will spill the beer.
Pranešimų skaičius : 5878
Pamyluotas : 89
Antra pusė : Jei nenustos fantazuoti apie savo mokytoją/pačios tėvo identišką brolį dvynį, tai amžiams gyvenimu dalinsis su katėm.
Užsiėmimas : Gailestingoji mokyklos seselė, užsiimanti gydymu, o ne merginų graibymu kaip brolis.
Ypatingi gebėjimai : aiškiaregė: skaito žmonių mintis, mato, kada rinkoje kris aukso kaina, laisvalaikiu šnekasi su Kurtu Cobainu, Merilyn Monroe ir panašiai.
Užkaliau eurų : 42384

RašytiTemos pavadinimas: Magiškos būtybės   Sk. 10 08 2014, 05:55Animagai
Ypatingas gebėjimas
Animagas - tai burtininkas, kuris sugeba pasiversti į tam tikrą gyvūną, atspindintį jo charakterį. Kaip žmogus, jis niekuo neišsiskiria iš kitų, o pasivertęs į gyvūną išsiduoti gali nebent savo elgesiu, kadangi gyvūno pavidale animagai išsaugo savo žmogiškąjį protą bei mąstymą.
Šis gebėjimas, nors ir dažniausiai pasitaikantis tarp burtininkų, vis dėlto nėra labai dažnas. Jis paveldimas, o išmokti įmanoma bo daugelio metų praktikos, tačiau tai vis tiek labai sunku.

Metamorfmagai
Ypatingas gebėjimas
Metamorfmagija - labai retas ir tiktai paveldimas sugebėjimas vien panorėjus keisti savo išvaizdą. Šie burtininkai apimti smarkių emocijų neretai nei patys nepajunta, kaip pakinta jų plaukų ar akių spalva, o šiaip su savo kūnu jie gali daryti, ką nori: nusitatyti ūgį, svorį ar net nutaisyti į gyvūno  panašų veidą...

Vilkolakiai
Rasė
Vilkolakiai - visiems žinomi pusiau vilkai, pusiau žmonės, kuriuos stipriai veikia mėnulio pilnatis. Paprastai jie būna normalaus žmogaus pavidale, tačiau bet kada pasivertę į vilkolakį, yra daug greitesni, stipresni, geriau mato tiek tamsoje, tiek šviesoje ir bei daug geriau girdi. Kai pasiverčia, jiems išauga iltys, visas kūnas tampa kur kas plaukuotesnis.
Per pilnatį vilkolakiai negali susivaldyti ir išsaugoti savo žmogiškos formos. Vieninteliai būdai per šią mėnulio fazę likti žmogumi, nors savijauta ir nebus pati geriausia - vaistinėje nusipirkti eliksyro, arba būti labai stipriu žmogumi ir gebėti susivaldyti.
Vilkolakiu galima tapti gimus arba įkandus kitam tokiam. Jeigu tėvai ar vienas iš jų yra vilkoalkis, nereiškia, jog vaikas taip pat gims tokiu. Taip pat jie nėra ilgaamžiai ir miršta kaip visi normalūs žmonės.

Vampyrai
Rasė
Vampyrai - burtininkų rasė, kuri minta žmogaus krauju, o kad pritrauktų savo aukas, yra neįprastai žavingi ir viliojantys. Net ir pasivertę į vampyro pavidalą, jie nelabai kuo skriasi nuo paprastų žmonių - jiems teišauga iltys. Taip pat skirtingai nei vilkolakiai, vampyrai bet kuriame savo pavidalę yra vienodai stiprūs, greiti bei turintys stiprius pojūčius.
Vampyru tapti galima gimus arba įkandus kitam tokiam. Jeigu tėvai ar vienas iš jų yra vampyras, nereiškia, jog vaikas taip pat gims tokiu. Dauguma normalių vampyrų yra ilgaamžiai ir gali nugyventi ne vieną šimtmetį.

Demonai
BŪTYBĖS
Demonai - galingos piktosios dvasios, pragaro išperos, mūsuose dar vadinamos velnio ir šėtono vardu. Šios būtybės jaučia pasitenkinimą pasaulyje sėdami baimę ir chaosą. Jie pasižymi didele jėga ir antgamtinėmis galiomis, taip pat gebėjimu skaityti mintis, tačiau vienintelis būdas, kuriuo jie gali bendrauti su žmonėmis - apsėsti kitą žmogų.
Nors jie yra nemirtingi, tačiau demonus veikia švęstas vanduo ir geležis - degina jų odą. Taip pat demonai negali išsilaisvinti iš geležinių grandinių ir pereiti pentagramos ženklą - be to, žmogus, turintis pakabuką su pentagrama, apsisaugo nuo apsėdimo.
Dar vienas svarbus bruožas - demonai gali sudarinėti sandėrius su žmonėmis išpildydami jų norus, tačiau po mirties pasiimdami sielą. Nepaisant to, demonai žmones laiko menkaverte būtybe ir prisilyginimas su jais būtų didžiausias nuosmukis, dėl to jie su žmonėmis tikrai nemiega ir negali susilaukti palikuonių, be to, demonai apskritai negali daugintis ir yra belyčiai. Visgi, kiekvienas iš jų yra labiau linkęs apsisėsti arba vyrus, arba moteris, pagal tai ir galima spręsti apie jų lytį.
Ir galiausiai, kartais demonai vis dėlto susidraugauja su vienu ar kitu žmogumi - dažniausiai tai būna tikrai ne itin dora arba savo sielą tam demonui pardavusi asmenybė.
P.S. Burtininkų pasaulyje yra keletas teorijų, kaip nužudyti demoną, tačiau kol kas nei viena nėra aiškiai patvirtinta. Kol kas vienintelis būdas atsikratyti demonu - atlikti egzorcizmą ir nusiųsti atgal į pragarą.We’re born alone, we live alone, we die alone.
Only through our love and friendship can we create the illusion for the moment that we’re not alone.”

Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://durmstrang.forumlt.com
 

Magiškos būtybės

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs galite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Durmštrangas :: ♦ Reikaliukai :: Hey there demons, it's me, ya boi :: Situacija-
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą