Prisijungti
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Prijungti mane automatiškai kiekvieno apsilankymo metu: 
:: Aš pamiršau savo slaptažodį
NAVIGACIJA
HIGHLIGHTS
Don't try it, demon!
○ Pagaliau paleidom naujus veikėjų sąrašus, siužetus, grupuotes ir folklorą. Ačiū už kantrybę!
Latest topics
» keitykla
Situacija EmptyAntr. 27 07 2021, 13:06 by Svečias

» Veidai
Situacija EmptyTr. 12 05 2021, 11:43 by Adelaïde de Rousseau

» "Slaptas" Valpurgijos nakties šėlsmas 2020
Situacija EmptyPir. 27 04 2020, 15:36 by Kristianna Wilder

» Galios
Situacija EmptyAntr. 21 04 2020, 23:09 by Daniel Garwin

» Konsultacija
Situacija EmptyŠt. 18 04 2020, 18:57 by Daniel Garwin

» Paieškos
Situacija EmptyŠt. 18 04 2020, 18:53 by Daniel Garwin

» Grupuotės
Situacija EmptyPen. 21 02 2020, 22:56 by Daniel Garwin

» Vilkolakiai
Situacija EmptyPir. 20 01 2020, 17:29 by Daniel Garwin

» Kalendorius 2020
Situacija EmptyPir. 06 01 2020, 19:18 by Daniel Garwin

» Dovanojamos anketos
Situacija EmptyPir. 30 12 2019, 17:25 by Christian Leroy-Garwin

» Vampyrai
Situacija EmptyKv. 07 11 2019, 19:39 by Christian Leroy-Garwin

» Burtininkai
Situacija EmptyKv. 07 11 2019, 19:12 by Christian Leroy-Garwin

» Medžiotojai
Situacija EmptyKv. 07 11 2019, 19:11 by Christian Leroy-Garwin


Share
 

 Situacija

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Katherine Amélie Garwin
Don’t drink while driving – you will spill the beer.
Pranešimų skaičius : 1348
Pamyluotas : 108
Antra pusė : Ir taip jaučiasi pilna. Nu gerai jau, forever alone
Užsiėmimas : Paskalų meistrės žurnalistės Agafijos asistentė
Ypatingi gebėjimai : aiškiaregė: skaito žmonių mintis, mato, kada rinkoje kris aukso kaina, laisvalaikiu šnekasi su Kurtu Cobainu, Merilyn Monroe ir panašiai.
Katherine Amélie Garwin

Don’t drink while driving – you will spill the beer.

RašytiSituacija   Situacija EmptyTr. 28 11 2018, 20:34


Those who don't believe in magic will never find it

priešistorėKadaise pasaulyje laisvai bėgiojo ir žmones terorizavo visokio plauko padarai - vampyrai, vilkolakiai, bei kitos, išnykti jau spėjusios kraugeriškos pabaisos. Žmonės gana plačiai praktikavo magiją, tačiau paprasti kerai ir apsaugos nebuvo veiksmingi. Galiausiai, daugmaž prieš 2500 metų, 50 žiniuonių iš skirtingų keltų genčių sudarė sandorį su demonais, mainais įgaudami išskirtinių magiškų galių. Ši dovana persidavė jų atžaloms, ir, palengva, antgamitiški gebėjimai ėmė sklisti po Europą. Sekdami keltų sėkme, sandorius sudarė kai kurie romėnų žiniuoniai ir, laikui bėgant, magijos dovaną turintys žmonės pasklido po visą pasaulį.

laikui bėgantMagiškų galių turintys žmonės nuolat tobulino savo gebėjimus ir laikui bėgant tapo tuo, ką vadiname raganomis ir burtininkais. Kadangi kraugeriškos pabaisos jau buvo seniai sustabdytos, „paprastieji“ žmonės šios grėsmės nebejautė - vietoje to, ėmė bijoti burtininkų ir jiems pavydėti. Priešiška masė pradėjo žudynes ir persekiojimą. Dalis burtininkų bandė kovoti, tačiau po garsiųjų 1692-ųjų Salemo teismų, magijos pasaulis nusprendė pasitraukti į pogrindį. Kad jaunieji raganiai galėtų slapta puoselėti savo galias, 1695 metais Švedijoje, netoli Stokholmo, buvo įkurtas kerais nuo žmonių akių paslėptas magijos universitetas bei ministerija. 255 metus magija buvo paslėpta, kol, šokiruodami visuomenę, 1950-aisiais raganiai pasauliui atskleidė savo egzistavimą.

UniversitetasPagrindinis Durmštrango tikslas - padėti magiškų gebėjimų jaunuoliams tobulinti savo galias. Nors čia mokomasi alchemijos, juodosios magijos, demonologijos bei kitų mokslų, kurių nerasi paprastoje akademinėje aplinkoje, studentai kartu gilinasi ir į pasirinktą studijų programą - pavyzdžiui, politiką, antropologiją, mediciną ar prancūzų filologiją. Sujungus „žemiškuosius“ ir antgamtiškus mokslus, palengva įvairiausi, net ir patys aukščiausi postai pasaulyje ėmė pildytis Durmštrango absolventais.

dabarSubūrę stiprią centralizuotą valdžią bei įsimaišę ir į paprastųjų žmonių vyriausybes, ypatingieji bematant įgavo valdžią, iškilo daugiau įtakingų dinastijų ir pasauliui buvo atskleista tiesa. Žinia sukėlė daug panikos, buvo pradėta ruoštis karui, tačiau burtininkai juos numalšino, taip parodydami savo galią. Nors mažiausiai 50 metų tarp burtininkų ir paprastųjų jautėsi trintis, palaipsniui ribos nunyko. Vampyrų kraujas tapo nauju geidžiamiausiu pasaulio narkotiku, o vampyrų fetišo klubai, kuriuose žmonės trokšta įkandimų, dygsta kaip grybai po lietaus. Nors didžioji dalis pasaulio nemato vieni kitų skirtingais ar konkurentais, magijos bendruomenė, įgavusi tiek valdžios ir dėmesio, gyvena tarsi reperiai, kurie flexina aukso luitais, orgijomis ir ginklais.
Kai kurie paprastieji bijo, pavydi ar tiesiog nekenčia burtininkų ir skatina sukilti bei juos pašalinti. Atsirado raganų medžiotojai - slaptos žmonių grupės, sekančios ir žudančios burtininkus. Tuo tarpu, valdžia ir galia lengvai susuka galvą, tad yra tokių burtininkų, kurie neapkenčia paprastųjų ir į juos kėsinasi. O galų gale, pasitaiko ir tokių, kurie gyvena taip paprastai, kad savo galias prisimena tik kai reikia skubiai teleportuotis į kitame pasaulio gale vykstantį kalėdinį Tayloro vakarėlį. It's a crazy world.
Atgal į viršų Go down
https://durmstrang.forumlt.com
 

Situacija

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Durmštrangas :: Oh, hi Mark :: Hey there demons, it's me, ya boi :: Situacija-