Prisijungti
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Prijungti mane automatiškai kiekvieno apsilankymo metu: 
:: Aš pamiršau savo slaptažodį
NAVIGACIJA
HIGHLIGHTS
Don't try it, demon!
○ Pagaliau paleidom naujus veikėjų sąrašus, siužetus, grupuotes ir folklorą. Ačiū už kantrybę!
Latest topics
» keitykla
Vampyrai EmptyAntr. 27 07 2021, 13:06 by Svečias

» Veidai
Vampyrai EmptyTr. 12 05 2021, 11:43 by Adelaïde de Rousseau

» "Slaptas" Valpurgijos nakties šėlsmas 2020
Vampyrai EmptyPir. 27 04 2020, 15:36 by Kristianna Wilder

» Galios
Vampyrai EmptyAntr. 21 04 2020, 23:09 by Daniel Garwin

» Konsultacija
Vampyrai EmptyŠt. 18 04 2020, 18:57 by Daniel Garwin

» Paieškos
Vampyrai EmptyŠt. 18 04 2020, 18:53 by Daniel Garwin

» Grupuotės
Vampyrai EmptyPen. 21 02 2020, 22:56 by Daniel Garwin

» Vilkolakiai
Vampyrai EmptyPir. 20 01 2020, 17:29 by Daniel Garwin

» Kalendorius 2020
Vampyrai EmptyPir. 06 01 2020, 19:18 by Daniel Garwin

» Dovanojamos anketos
Vampyrai EmptyPir. 30 12 2019, 17:25 by Christian Leroy-Garwin

» Vampyrai
Vampyrai EmptyKv. 07 11 2019, 19:39 by Christian Leroy-Garwin

» Burtininkai
Vampyrai EmptyKv. 07 11 2019, 19:12 by Christian Leroy-Garwin

» Medžiotojai
Vampyrai EmptyKv. 07 11 2019, 19:11 by Christian Leroy-Garwin


Share
 

 Vampyrai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Christian Leroy-Garwin
I say no to alcohol daily, it just doesn't listen.
Pranešimų skaičius : 1909
Pamyluotas : 370
Antra pusė : we just don't fucking talk about this here
Užsiėmimas : tiekia alkoholikams medžiagą smuklėj
Ypatingi gebėjimai : karštasis Chrisas - sugeba manipuliuoti ugnimi ir karščiu
Christian Leroy-Garwin

I say no to alcohol daily, it just doesn't listen.

RašytiVampyrai    Vampyrai EmptyKv. 07 11 2019, 19:39

Vampyrai


• Vampyrams gana svarbus siužetas ČIA, I'd Rather Be Spitting Blood dalyje
• Amžius nurodomas dvejais skaičiais. Pirmasis yra žmogiškasis - tiek, kiek buvo metų prieš virstant vampyru ir kokio amžiaus atrodo. Skliausteliuose yra visas amžius, įskaitant ir žmogiškąjį, ir vampyrišką amžių.
• Vampyrai atsiranda dviem būdais: yra paverčiami arba gimsta, jei abu tėvai vampyrai. Tokiu atveju kūnas nustoja senęs kai sueina 23-25 metai.
• Kadangi vampyrai yra pirmiausia burtininkai, pridedama, ar jis grynakraujis, ar ne.

LAISVI / UŽIMTI / REZERVUOTI
Elodie Genevieve Skyler
vampyrė. Negrynakraujė. 23 (314). anglė. „the blood ring“ įkūrėja ir galva
Augo nepritekliuje Londone, tad nuo pat mažų dienų vertėsi vagiliavimu ir apgaudinėjimu. Tėvai girtuokliavo, tačiau rūmuose dirbusi teta paauglei merginai surado vietą virtuvėje, kuri visiškai netenkino Elodie. Šiek tiek laukinė, ji vis bandė ką nors nugvelbti iš rūmų ir, neilgai trukus, buvo išmesta - tačiau prieš tai spėjo nušvilpti vieną kitą kitą brangenybę. Turėdama šiek tiek turto, Elodie investavo į verslą, kuris jai atrodė pelningiausias - tapo bordelio bendrasavininke. Jos partnerė buvo jau amžiuje, tad po poros metų pasimirė, ir Elodie su aistra ir atsidavimu vadovavo geriausiam meilės lizdui visame Londone. Vieną dieną, bordelyje pasirodė paslaptingas užsienietis Mikael, kuris užsigeidė tik žaviosios šeimininkės palydos. Suintriguota, moteris sutiko praleisti vakarą su žaviu šiauriečiu, kai staiga kakle pajuto aštrias iltis.
Būdama 23-erių, Elodie jautėsi esanti stipri moteris, tad tai, jog kažkas neatsiklausęs negrįžtamai pakeitė jos gyvenimą - pavertė ją vampyre,- ją be galo įsiutino. Skyler pasiuntė savo "tėvelį" ir su nauju gyvenimu bandė dorotis viena. Londine prasidėjo tikras naktinių žmogžudysčių bumas, kol merginą surado vampyrų klanas ir priėmė į savo gretas.
Laikas bėgo, Elodie vadovavo bordeliui, buvo aktyvi vampyrų klano narė, karuose prarado tris sutuoktinius. Vėliau užmezgė romaną su klano vadu Dominic, o kai tai baigėsi nekaip - paliko Londono vampyrų klaną, nors kartą-kitą permiega su jo nare Ivy. Prostitucijos verslas laikui tekant nebebuvo toks smagus, tad Elodie vietoje bordelio ėmė pardavinėti vampyrų kraują. Vis dėlto, tai buvo labai, labai elitistinis narkotikas, o Elodie norėjo, kad jos produktą žinotų visi. Tad 2016-aisiais ji, pasislėpusi po The Madame pseudonimu, įkūrė kriminalinę grupuotę "The blood ring", kuri pasaulyje išplatino pigų vampyrų kraują. Skaityti čia.
Mikael Niclas Brandström
vampyras. švedas. grynakraujis. 36 (638). klajoja ir verčia merginas vampyrėmis. gydytojas ???
Vienas senesnių vampyrų su fetišu išsirinktas jaunas gražuoles versti vampyrėmis. Prieš tapdamas vampyru, buvo pirklys Švedijos karalystėje 14 amžiaus pabaigoje. Kai užsikrėtęs buboniniu maru, Mikael buvo ant mirties krašto, laimei, po Stokholmą tuo metu vaikščiojo vampyras, pavertimu gelbėjantis jam patikusius žmones. Įkvėptas savo išgelbėjimo istorijos, Mikaelis nusprendė tapti tikru gydytoju - kad ir kokie tie gydytojai tais laikais buvo. Bet tikroji vyro aistra visada buvo, yra, ir bus moterys - Mikael yra kazanova, kokių reta. Gražuolis gydytojas iki šios dienos yra serijinis vampyrių gamintojas - gražuoles merginas įtikinęs meilės pažadais, verčia jas vampyrėmis ir siūlo vietą savo hareme. Vienos iš jo dukrų - Märta bei aukščiau aprašyta Elodie, kurios, kaip ir daugelis Mikaelio aukų, nepasiliko su savo kūrėju. Vampyras nesupranta, kodėl dukterys vis bėga, ir tokia išdavystė jį itin siutina. Tarsi norėdamas kerštauti pasauliui, Mikaelis buvo įsitrynęs į SS gretas Antrojo Pasaulinio karo metu, dėl ko buvo paskelbtas ieškomu ir buvo ramesnis keliasdešimt metų, kol žmonės pamiršo jo veidą. Dabar jis mielai susektų savo paklydėles dukreles (kurių turbūt virš 50) ir nelabai draugiškai išsiaiškintų, kuo joms neįtiko.
Axel Klaus Killinger
vampyras. vokietis. grynakraujis. 23 (28). Žymios roko grupės vokalistas.
Vienas jauniausių vampyrų, paverstas vos prieš 5-erius metus. Gimęs gana pasiturinčioje šeimoje Hamburge, Axelis nuo pat mažumės buvo linkęs į muziką ir gilesnius pamąstymus. Būdamas 16-os, vaikinas su draugais įkūrė roko grupę, kuri akimirksniu išgarsėjo vietinio jaunimo tarpe, o netrukus buvo pastebėta žymaus talentų medžiotojo. Užteko dviejų metų, ir 19-metis Axelis turtu jau gerokai lenkė tėvus, vairavo prabangų automobilį ir leido savaitgalius Prancūzijos Rivjeroje. Nesibaigiantys pinigai, vakarėliai, kad ir kaip klišiškai skambėtų, atnešė ir klampų alkoholio ir narkotikų liūną. Turėdamas viską, vaikinas tarsi jautėsi pasiekęs gyvenimo piką, nuo savižudybės jį atskirdavo tik dar vienas apsvaigęs vakarėlis. Tėvai Axelį net du kartus buvo nuvežę į reabilitacijos kliniką, tačiau vaikinas ir vėl atkrisdavo, o vieną kartą abejotinos reputacijos pažįstamas jį nusivedė į vampyrų klubą. Paragavęs jų kraujo, Killinger įgavo naują priklausomybę, ir, besilankydamas tame klube nusprendė tokiu tapti. Viena iš vampyrių nepasididžiavo ir štai - Axelis jau vampyras. Po virsmo, gyvenimas netgi susitvarkė - vienintelis narkotikas, kurio jam reikia - vampyrų kraujas, bet jo specialiai parūpina „The Blood Ring“, jo roko grupė šovė į naują populiarumo viršūnę, o fanės dabar dar garsiau klykia „Įkask man!“ Bet jei jau kartą jautėsi viską pasiekęs vos 20-ies, ar neateis nauja depresija susivokus, kad dabar jo gyvenimas - be galo?
Andrea Vivianni
vampyrė. italė. grynakraujė. (46). SDF slaptoji agentė
Andrėja gimė Italijoje, vampyrų šeimoje prieš 46-erius metus, o kaip ir įprasta natūraliai gimusiems vampyrams, kūnas nustojo senęs apie 25-erius metus. Kadangi nei vienerių metų gyvenime ji nepraleido kaip žmogus, moteris visada domėjosi ir visai žavėjosi tais, kurie turi būti jos aukomis, todėl tapo savotiška "vegetarė". Ji stengiasi vartoti kraują tik tiek, kad palaikytų jos nemirtingumą, o kraują siurbia tik iš to norinčių - o pasaulyje vampyrų fetišistų tikrai nemažai (Ačiū, "Saulėlydi"). Kartais įsilaužia ir į ligoninių kraujo saugyklas.
Anksčiau moteris buvo tikra hipė, gyvenanti meilės, taikos, muzikos, narkotikų ir sekso ritmu, bet kaip ir daugeliui, ši fazė praėjo ir Andrėja surimtėjo tiek, kad net tapo slaptąja agente. Na, galūt tai ne visiškas surimtėjimas, nes ši profesija rodoma filmuose jai visada atrodė romantiška, bet kad ir kaip ten, Vivianni yra viena geriausių ir daugiausiai apdovanotų SDFagenčių. Magijos pasaulis ir vampyrų gerovė jai nuoširdžiai rūpi, tad misija sunaikinti "The Blood RingThe Blood Ring" jai yra tiesiog asmeniškas principo reikalas. Dėl šios priežasties ji prieš 20 metų suvaidino savo mirtį ir pasitraukė iš savo mylimojo Landric Kerrigan gyvenimo.
David Aurelio Varejão
vampyras. portugalas. Negrynakraujis. 27(98). "Varejão Enterprises" CEO
Jaunas vampyras oportunistas, David Aurelio išgarsino savo vardą visoje Europoje, o gal net ir pasaulyje. Jis - finansų genijus, ir kai jo turtas jį nuvedė toli sėkmės kelyje, jis kartu ir padėjo Davidui ir užglaistyti jo darbelių pėdsakus. Šiaip pasaulyje jis pagarsėjęs kaip negailestingas, per galvas lipantis ir gerkles pjaunantis konkurentas, šantažuotojas; na, o visa tai vampyrų visuomenėje užtarnavo jam pagarbą. Kai Davidas siekia tikslo, jam nėra limitų: jis susidės su visais, net ir medžiotojais, kad tik liktų kontrolėje.
Jo pagrindinio, "švaraus" verslo šešėliuose yra plaunami pinigai ir klajoja narkotikai, tad David kapojasi ir nuolat konkuruoja su Van de Vile šeima. Hmmm, kažin, kas jaunąjį Julien Van de Vile pavertė vamypru??
Dianne Love McMillan
vampyrė. škotė. Negrynakraujė. 21(169). socialinė aktyvistė. profesiją susigalvoti pačiam
Viena iš nedaugelio vampyrų, kurie mieliau prisimena savo žmogiškuosius nei vampyriškuosius metus. Dianne kažkada buvo pavojinga moteris, žinomo nusikaltėlio dukra. Ilgai neužtruko, kad ji taip pat įžengtų į kriminalinį pasaulį, nors jos tėvas ir svajojo, kad mergina ištekėtų, ir susilauktų vaikų, kurie atneštų šeimai garbę. Dianne, vis dėlto, turėjo kitų planų - dvidešimties ji jau susikūrė meilužių haremą ir ištikimų vagių, žudikų ir apgavikų armiją, kuri konkuravo su jos tėvo. Mergina jau buvo užsitarnavusi vardą ir pagarbą bei statusą kriminaliniame pasaulyje, kai vieną naktį išsirinko labai netinkamą sugulovą ir sulaukė amžinybę atnešusio įkandimo, kurio ji nei prašė, nei norėjo. Naujos antgamtiškos galios teikė malonumą, tačiau nepakankamai, kad užpildytų pyktį ir atsiradusią tuštumą. Moteris planavo nesimaitinti krauju ir vėl tapti mirtinga, bet pirmiausiai, norėdama susitaikyti su savimi, Dianne ėmė keliauti po pasaulį. Vis dėlto, visada buvusi kriminalinėje pusėje, dabar ji išvydo paprastų žmonių gyvenimą, kurį griauna vagys, žmogžudžiai ir narkotikų tiekėjai - tai, kuo užsiima McMillan. Žmonių veiduose Dianne tarsi atpažino save ir nusprendė keisti gyvenimo kursą - metė savo nešvarų kriminalinį verslą, nusprendė likti vampyre ir savo amžinybę išnaudoti teisingai. Dabar Dianne padeda žmonėms, kurie yra priklausomi nuo vampyrų įkandimų ir jai nėra nieko šlykščiau, kaip "The Blood Ring". Jei tik juos pagautų, tikrai sudraskytų.
Else Runa Norgaard
vampyrė. norvegė-austrė. negrynakraujė. 28(112). femme fatale, šnipė. profesiją susigalvoti pačiam
Norvego vampyro ir austrės mirtingosios dukra, suaugusi savo noru tėvo paversta vampyre. Iki pavertimo, ji buvo miela paprasta mergina, tačiau vos tik tapusi vampyre, iškart įsikūnijo į tokią, kokia šios kraujasiurbės vaizduojamos legendose. Galbūt dėl to, kad ji tikra espionažo meistrė, sugebanti įsikūnyti į bet ką, ir didžiąją dalį gyvenimo iš to pragyveno dirbdama šnipe. Tiesiog kerinti tiek išvaizda, tiek savo charizma bei įvaldžiusi viliojimo meną, moteris tiek pirmame ir antrame Pasauliniuose, tiek ir Šaltojo karo metu įsiliedavo į įtakingų vyrų kompaniją ir rinko informaciją. Savo darbe ji ištikima tam, kas sumoka daugiausiai, tad savo laiku prisidarė nemažai priešų, todėl paskutinį praeito amžiaus dešimtmetį praleido slapstydamasi, o vėliau, mainais į keletą paslaugų, jos užnugarį pasaugojo Londono Vampyrų klanas.
Šiaip Elsė yra vampyrė, su kuria galima ir pabendrauti, ir išgerti, ir šiaip smagiai leisti laiką - nesvarbu, kokio amžiaus ar rasės būtum. Vienintelė bėda - niekada negali ja pasitikėti. Galbūt ji kažkam dirba ir renka apie tave informaciją? O gal tai, ką pasakei, vėliau panaudos prieš tave? Tuo jau spėjo įsitikinti net pats Vampyrų klano monarchas Dominicas, padėjęs Elsei atsikratyti priešų, o vėliau jos išduotas medžiotojams. Tiesa, Elsė tąkart išdavė, nes buvo medžiotojų sučiupta. Dominicas medžiotojus sudraskė į skutelius, tačiau Elsė nedrįsta ateiti ir pasiaiškinti, nes bijo, kad jai tuomet nutiks tas pats.
Frederic del Guillén
vampyras. Negrynakraujis. čilietis. 37 (266). žurnalistas, TV laidų vedėjas
Fredericas yra gerai žinomas ir, tikrai mėgstamas viso antgamtinio pasaulio tarpe. Galbūt tai jo ugninga čilietiška prigimtis - jis charizmatiškas ir ypatingai komunikabilus bei bendraujantis. Žinoti, kas vyksta pasaulyje ir kas ką veikia ir rezga, yra vos ne asmeninis jo reikalas, tad vyras visada žino visas paskalas ir karščiausias bei slapčiausias naujienas. Fredis gana nekonfliktiškas ir taikus, kaip sakoma: a lover not a fighter. Tik ramiu jo nepavadinsi, vyrui nuolat reikia veiklos, o per 266 gyvenimo metus jis vis tiek dar neaplankė pakankamai vakarėlių ir barų, ir nepermiegojo su pakankamai žmonių(vampyrų/vilkolakių/žodžiu, visko). Bet iš tiesų, jam to reikia, nes Fredericas negali pakęsti vienatvės ir trokšta artumo. Kadaise jis palaikė romano parašymo vertus santykius su savo kūrėja, tačiau ši buvo nužudyta medžiotojų grupuotės. Fredericas atsilygino visiems tai padariusiems ir tai iki šiol yra vienintelis jo brutalus žudymo protrūkis, tačiau nei tai, nei kas kitas iki šiol negali užgydyti sudužusios širdies.
Verta painėti, kad Fredericas yra toks mėgstamas, kad palaiko ryšius ne tik su visų rasių atstovais, bet vienu kitu medžiotoju.


Londono vampyrų klanas

Dominic Woodville
vampyras. grynakraujis. anglas. 41 (595). Londono vampyrų klano įkūrėjas ir galva.
Gimęs 15 amžiuje, Londono vampyrų klano įkūrėjas taip niekada smarkiai ir nepakeitė savo viduramžiško mąstymo. Nors jis priima ir džiaugiasi moderniomis technologijomis ir jų teikiamomis naudomis, Dominic vis dėlto niekada nenusigręš nuo savo šaknų ir dėlto visas klanas privalo lenktis jo archaiškiems idealams ir idėjoms. Šis senovinis vampyras netiki antrais šansais bei turi pakankamai bjaurų temperamentą, kuris yra labai glaudžiai susijęs su Dominico troškuliu. Troškuliu, vedančiu jį į tikrą žudynių siautulį, jei tik kas nors šį vyrą įsiutina. That being said, jis yra galingas ir be galo protingas lyderis su tvirtais idealais ir žavingu elgesiu, kuris daugumą apgauna ir priverčia manyti, kad Dominicas mėgaujasi jų draugija.
Mokėjimas apžavėti ir padėjo įsteigti sėkmingą vampyrų klaną tuomet, kai žmonės medžiojo raganas, ir, savaime suprantama, vampyrus. Dominico grupuotė tapo tokia stipri, jog iki šiol jis save netgi vadina vampyrų monarchu, o vienintelė būtybė žemėje, kuria pasitiki 100% yra jo dešinioji ranka ir meilužė Ivy.
Ivy Chanel Verona
vampyrė. pati teigia, kad grynakraujė (?) ukrainietė (?). 28 (174). londono vampyrų klano dešinioji ranka. profesiją galima išsirinkti pačiam
Paslaptinga, netgi mistiška gražuolė, nuolatos sėdinti Dominico dešinėje. Pasak Ivy, ji gimė Kijeve, kuriame priklausė aukštesniajai klasei, tačiau nėra nieko, kas tai patvirtintų, o daugiau apie savo praeitį moteris nekalba. Kuždamasi, kad iš tiesų ji buvo našlaitė Londono gatvėse, o vėliau - asmeninė Dominico sugulovė, bet išdidi, vampyrų karaliene save laikanti moteris gandų niekada nekomentuoja. Kad ji buvo ir vis dar yra klano galvos sugulovė yra visiška tiesa, tačiau organizacijoje ji turi daug didesnę rolę ir statusą. Ne tik klanas, bet ir beveik visa vampyrų bendruomenė ją gerbia beveik tiek pat, kiek ir jos bijo. Ivy turi ypatingą sugebėjimą iškapstyti visų purvinas paslaptis, todėl  yra ne tik neįkainojama Dominicui, tačiau dažnai ir pasilaiko arba panaudoja savo žinias tam, kad gautų, ko nori.
Kadangi kartais vis permiega su buvusia klano nare Elodie, Ivy suuodė, kad ji yra "The Blood Ring" galva, tačiau kol kas šią paslaptį laiko sau, nes nemato naudos nei ją paviešinus, nei dėl ko nors šantažuoti Elodie.
Adelaïde de Rousseau
vampyrė. grynakraujė. prancūzė. 18 (134). londono vampyrų klano narė. dizainerė.
Gimusi 19-ame amžiuje, yra viena jauniausių Londono vampyrų klano narių, tačiau įrodė, kad yra verta čia būti. Ji ryški feministė buvo dar prieš Dominico paverčiama vampyre - tą jis padarė sužavėtas jos aštraus ir modernaus proto. Vampyre ji buvo paversta savo noru, tikėdama, kad tokios galios jai atneš daug naudos kovojant su patriarchatu - jauna ir be galo gabi burtininkė tuo metu norėjo įstoti į elitinį koveną "Le Cercle du Ciel de Nuit", tačiau tuo metu jame vyravo vyrai, kurie netikėjo raganaite. Turėdama vampyrų klano užnugarį ir naujas galias, Adelaïde įrodė kovenui, iš kur kojos dygsta, ir galiausiai buvo priimta, o jos iniciacijos metu iškeltas didžiulis pokylis. Bet ji ties tuo nesustojo - prancūzaitės venomis tekant stiliui ir madai, ji sukūrė moterims įperkamo, bet stilingo ir kerinčio apatinio trikotažo imperiją, taip pat kartu su sufražistėmis aršiai kovojo dėl moterų teisių.
Jos modernus ir nuolat evoliucionuojantis gyvenimo būdas visada gąsdino kitus senesnius klano narius, tačiau jie vis tiek dirbtinai jai šypsosi dėl pasiekimų ir ryšio su Dominicu. Klano lyderį jos mąstymas nuolat žavi ir jis Adelaïdei jaučia tą nepaaiškinamą "soft spot". Na, o ji klane yra tarsi viešųjų ryšių ekspertė, kuri atstovauja klaną kai reikia ką nors apžavėti.
Caius Noah Gallagher
vampyras. grynakraujis. airis. 18 (365). londono vampyrų klano narys. kartais samdomas žudikas. profesiją išsirinkti pačiam.
Londono vampyrų klanas Kajui yra ne pirmas ir tikrai ne paskutinis. Gimęs ir paverstas 17 amžiuje, vampyras pasiekė savo didžiausią šlovę tarp jūreivių, kapitonų ir piratų Septyniose Jūrose. Prieš tai, jis savo gyvenimą apibūdindavo kaip nuobodų ir be ateities. Vis dėlto, kai buvo paverstas, jis su savo kūrėju keliavo po pasaulį laivais, vis susikurdami po naują kompanioną, ir tyrinėjo viską, ką tada gyvenimas galėjo pasiūlyti. Vis dėlto, jie negalėjo atsikratyti savo troškulio ir visi jų laivai galiausiai įplaukdavo į uostą pilni jūreivių lavonų be lašo kraujo.
Baimė ir suaktyvėjusi raganų visų antgamtinių būtybių medžioklė vertė Kajų ir jo nedidelę vampyrų gaują nuolat judėti iš vietos į vietą, kas, galiausiai, ėmė itin varginti. Deja, vieną retą kartą jie nusprendė vietoje užsilikti šiek tiek ilgiau ir visas klanas buvo pagautas ir nužudytas... išskyrus, suprantama, vieną narį - Kajų. Po šio įvykio, vampyras bandė įkurti naują gaują ar jungtis prie kitų, tačiau medžiotojai juos vėl rasdavo ir išžudydavo. Tik Londono Vampyrų Klane Kajus pagaliau rado saugumą, tačiau žala jo nuomonei apie žmones jau buvo padaryta. Dabar jis ne šiaip maitinasi, jis žudo. Dėl smagumo, dėl neapykantos žmonėms. Dėl savo žiaurumo ir meilės žudymui, Kajus mielai priima užsakymus ką nors nugalabyti, o ypač su malonumu tai atlieka, jei taikinys - paprastas žmogus. Klane jis taip pat yra įrankis numeris vienas, kai tik prireikia ką nors nudėti. Tai jam ir yra didžiausias malonumas klane - na, dar čia jis sutiko Ivy ir kartu šie BFF gyvuoja savo bendra neapykanta žmonijai. Na, o kai šalimais nėra Ivy, Islą Florence Moss irgi neblogai palaiko kompaniją ir padeda neužmiršti, kokie niekam tikę yra žmonės.
Atgal į viršų Go down
https://durmstrang.forumlt.com
 

Vampyrai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Durmštrangas :: Oh, hi Mark :: Hey there demons, it's me, ya boi :: Veikėjų sąrašas :: Veikėjų sąrašas-