Prisijungti
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Prijungti mane automatiškai kiekvieno apsilankymo metu: 
:: Aš pamiršau savo slaptažodį
NAVIGACIJA
HIGHLIGHTS
Don't try it, demon!
○ Pagaliau paleidom naujus veikėjų sąrašus, siužetus, grupuotes ir folklorą. Ačiū už kantrybę!
Latest topics
» keitykla
Grupuotės EmptyAntr. 27 07 2021, 13:06 by Svečias

» Veidai
Grupuotės EmptyTr. 12 05 2021, 11:43 by Adelaïde de Rousseau

» "Slaptas" Valpurgijos nakties šėlsmas 2020
Grupuotės EmptyPir. 27 04 2020, 15:36 by Kristianna Wilder

» Galios
Grupuotės EmptyAntr. 21 04 2020, 23:09 by Daniel Garwin

» Konsultacija
Grupuotės EmptyŠt. 18 04 2020, 18:57 by Daniel Garwin

» Paieškos
Grupuotės EmptyŠt. 18 04 2020, 18:53 by Daniel Garwin

» Grupuotės
Grupuotės EmptyPen. 21 02 2020, 22:56 by Daniel Garwin

» Vilkolakiai
Grupuotės EmptyPir. 20 01 2020, 17:29 by Daniel Garwin

» Kalendorius 2020
Grupuotės EmptyPir. 06 01 2020, 19:18 by Daniel Garwin

» Dovanojamos anketos
Grupuotės EmptyPir. 30 12 2019, 17:25 by Christian Leroy-Garwin

» Vampyrai
Grupuotės EmptyKv. 07 11 2019, 19:39 by Christian Leroy-Garwin

» Burtininkai
Grupuotės EmptyKv. 07 11 2019, 19:12 by Christian Leroy-Garwin

» Medžiotojai
Grupuotės EmptyKv. 07 11 2019, 19:11 by Christian Leroy-Garwin


Share
 

 Grupuotės

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Christian Leroy-Garwin
I say no to alcohol daily, it just doesn't listen.
Pranešimų skaičius : 1909
Pamyluotas : 370
Antra pusė : we just don't fucking talk about this here
Užsiėmimas : tiekia alkoholikams medžiagą smuklėj
Ypatingi gebėjimai : karštasis Chrisas - sugeba manipuliuoti ugnimi ir karščiu
Christian Leroy-Garwin

I say no to alcohol daily, it just doesn't listen.

RašytiGrupuotės    Grupuotės EmptyKv. 07 11 2019, 17:48


Išsirink, kas tave domina (o tada, jei nori, registruokis):

 • „The Blood Ring“: kriminalinė grupuotė, grobianti žmones, verčianti vampyrais, ir pardavinėjanti kraują kaip narkotiką.

 • SDF (Specialized Defense Forces): Specializuota ministerijos slaptųjų agentų organizacija, kovojanti su magiškomis grėsmėmis ar ypatingomis bylomis.

 • SPADE (Sacred Protectors Against Dangerous Entities): Teroristinė organizacija, siekianti išnaikinti burtininkus ir magiškas būtybes

 • „The Shadow Knights“: Teroristinė burtininkų organizacija, siekianti iškelti magiją dar aukščiau ir pavergti paprastus žmones

 • Le Cercle du Ciel de Nuit: Presitižiškiausias raganų kovenas

 • Et Covina Diaboli: Juodosios magijos sekėjų kovenas

 • Londono vampyrų klanas: kone vienintelis ir tikrai stipriausias vampyrų klanas, save laikantis monarchija

 • „Black Alder“: Stiprus, garsus ir rimtas vilkolakių būrys

 • „Red River“: Maištingas, ryžtingas ir nuožmesnis vilkolakių būrysthe blood ringKRIMINALINĖ ORGANIZACIJA
Vampyrų kraujas yra vienas stipriausių pasaulio narkotikų tiek žmonėms, tiek ir kitiems vampyrams. Jau ilgus amžius patys turtingiausi galėjo įsigyti šio produkto, tačiau 2016-aisiais grupuotė „the blood ring“ juodojoje rinkoje paskleidė trisdešimt kartų pigesnį, daug platesnei auditorijai prieinamą kraują - to pasekoje staiga atsirado tikra priklausomybės nuo kraujo epidemija.
Žemos kraujo kainos paslaptis - vos keletas vampyrų savo kraują grupuotei parduoda savanoriškai - 99% produkto surenkami grobiant atsiskyrusius, kitų kraujasiurbių negerbiamus vampyrus ir, pagrinde, paprastus žmones, kurie yra paverčiami ir įkalinami. Tuomet iš jų siurbiamas kraujas keliauja į gatves.
Grupuotė yra įsikūrusi kažkur Europoje, o jos steigėja ir galva yra vampyrė, visiems žinoma The Madame pseudonimu.
Šiuo metu grupuotei ant kulnų lipa SDF (žr. žemiau), tačiau „The Blood Ring“ nežada trauktis ar pasiduoti. Priešingai - jie dar žiauresni ir apsukresni.

Taktikos.
Ši organizacija yra tikra slaptumo profesionalė. Jų sandėliai yra nuolat keičiami iš vienos lokacijos į kitą, o pinigų taip gerai plauti turbūt nemoka niekas kitas. Tačiau svarbiausia tai, kad aukomis jie renkasi visuomenės atkirtus žmones: grobiami vieniši, atstumtieji, pabėgėliai, benamiai, narkomanai. Tie, kurių niekas nepasiges.
Beje, panašu, kad jie turi ir vieną kitą informatorių SDF gretose.

Hierarchija.

 • The Madame.
 • The Madame vidinis patarėjų ratas.
 • Sandėlio darbuotojai - atsakingi už jo priežiūrą, pergabenimą, pavertimą vampyrais, kalinamus vampyrus, kraujo išgavimą
 • Kontrabandininkai - atsakingi už vampyrų bei jau paruošto kraujo išgabenimą į/iš sandėlio
 • Pardavėjai - dyleriai. Kai kurie turi savo slaptus „ofisus“, kiti stoviniuoja gatvėje.
 • Grobikai - atsakingi už vampyrų/žmonių grobimą nepaliekant pėdsakų.Taip pat skaityti vampyrų kraujo siužeto linijoje: I'd rather be spitting blood

Specialized Defense Forces (SDF)SPEC. SLAPTA MINISTERIJOS AGENTŪRA
Slaptas specializuotas Centrinės saugumo, žvalgybos ir paslapčių tarnybos padalinys ministerijoje. Tikslas - pašalinti specifines grėsmes, kylančias magijos pasauliui ir dabartinei santvarkai. Tai yra, sunaikinti įvairias ekstremistines ar kitas pavojų keliančias grupuotes ir sutvarkyti ypatingas su magija susijusias bylas, tokias kaip „The Blood Ring“.
Kadangi organizacija slapta, agentai turi antrą, visuomenei pristatomą profesiją, kuria gali išties užsiimti, arba gali meluoti.

Taktikos.
Organizacija vykdo misijas, kurias sudaro šnipinėjimas, sekimas, žvalgyba, infiltravimas, darbas po priedanga, o tada jau gaudynės, pašalinimas ir visi karate stuff, demonstruojami filmuose. Taip pat naudojami slapti informatoriai, kurie prisiekę civiliai, bet ne agentai.

Hierarchija.
SDF vadovai - rūpinasi organizacijos slaptumu, tvirtina operacijas ir naujus darbuotojus
Misijų vadovai - atsakingi už operacijų vykdymą, tvirtina agentų veiksmus
Taktinė divizija - žmonės biure, atsakingi už informacijos rinkimą, hackinimą, pagalbą agentams - operacijos smegenys
Spec. agentai - veiksmo žmonės, kurie vykdo operacijas
Informatoriai - ilgą atrankos procesą priėję piliečiai, kurie gyvena savo gyvenimą ir kartu įtariai stebi aplinką bei perduoda informaciją SDF

Sacred Protectors Against Dangerous Entities (spade)PRIEŠ MAGIJĄ NUSITEIKUSI GRUPUOTĖ
SPADE - nekenčiamiausia grupuotė magijos pasaulyje, nes jų tikslas yra atsiimti valdžią ir sunaikinti visus burtininkus. Didžioji dalis medžiotojų priklauso būtent šiai grupuotei, kuri veikia kaip šiek tiek pakrikusi banditų ir teroristų gauja. Kadangi kova prieš burtininkus, o ypač, jei jis dar ir vampyras ar vilkolakis, prilygsta savižudybei, grupuotė neturi labai daug narių. Vis dėlto, tie, kurie čia įstojo, yra itin atsidavę ir aktyviai ieško naujų narių. Jiems apmokyti yra kuriamos stovyklos, kuriose mokoma, kaip kovoti prieš galingesnes būtybes.

Taktikos.
SPADE dažniausiai taikosi į silpnesnius burtininkus ir savo išpuoliais stengiasi padaryti pareiškimą, praneši apie savo egzistavimą ir įbauginti bendruomenę. Taip pat renka naudingą informaciją apie burtininkus ir magiškas būtybes, ieško jų silpnybių, vykdo šnipinėjimo misijas. Magijos bendruomenės šventėse ir susirinkimuose visada skiriamas dėmesys apsisaugoti nuo galimų grupuotės išpuolių.

The Shadow KnightsSUPREMACISTINĖ BURTININKŲ GRUPUOTĖ
Kadaise ši organizacija buvo vertinama teigiamai - ji siekė, kad burtininkai nebesislėptų šešėliuose ir parodytų savo galią. Vis dėlto, kai tai įvyko, organizacija nesustojo ir suradikalėjo - dabar jos tikslas iškelti magijos pasaulį aukščiau paprastų žmonių, o geriausiai - didelę dalį jų nužudyti ir paversti vergais. Kadangi burtininkų visuomenė ir valdžia stengiasi išlaikyti dabar vyraujantį vienodą tiek magijos, tiek paprastų bendruomenių sugyvenimą, Šešėlių Riterių išsišokimai yra grėsmė reputacijai ir trapiai santvarkai. Dėl to SDF stengiasi sunaikinti šią grupuotę, tačiau šie burtininkai gerai slepia pėdsakus. Be to, tarsi vieša paslaptis, kad kai kurie kilmingi ir įtakingi žmonės (pvz. Volkov šeima) yra šios grupuotės nariai, tačiau neturint įrodymų, niekas nedrįsta apkaltinti tokių svarbių asmenų.

Taktikos.
Grupuotė stengiasi užverbuoti kuo daugiau jaunų burtininkų, taip pat infiltruoti savo narius į ministeriją ir, svarbiausia, aukščiausius jos postus. Taip pat jie dažnai atlieka neapykantos išpuolius prieš paprastus gyventojus ir stengiasi tai atlikti sukeldami kuo daugiau chaoso ir baimės. Vienintelė bėda yra tai, kad nutuokdami, kas yra grupuotės galvos, SDF dažnai lipa ant kulnų, ir, nenorėdami atskleisti savo tapatybių, „The Shadow Knights“ negali atlikti savo išpuolių taip dažnai ir tokių rizikingų, kokių norėtų.
Ši grupuotė taip pat remia ir finansuoja korporaciją, užsiimančią demonų gaudymu ir jų sintetinimu į burtininkų galias stiprinantį preparatą.

le Cercle du Ciel de NuitRAGANŲ KOVENAS
Le Cercle du Ciel de Nuit, arba Nakties Dangaus Ratas, yra 16 amžiuje įkurtas raganų kovenas, kuriam priklausė beveik visos magijos pasaulio istorijos lapuose aprašytos asmenybės. Ko gero, būtent prestižiškumu šis kovenas labiausiai ir išsiskiria iš kitų dabar, kai priklausymas raganų sambūriui jau nebėra gyvybiškai svarbus. Tiems, kas nori jungtis prie koveno, patekti į šį yra statuso ir garbės reikalas, nes reikalavimai ir atranka - didžiulė.

Koveno nariai prisistato magijos sergėtojais, puoselėtojais ir tikrais žinovais. Jų tikslas (bent jau taip teigia), yra išlaikyti magijos bendruomenę stiprią, šviesią ir palaikyti jos įvaizdį. Kaip jie tai daro - aiškinti nesiteikia.

Pagrinde koveno nariai užsiima baltąja magija, tačiau juodoji taip pat nėra tabu ir, jeigu reikia - jos imasi.

et covina diaboliRAGANŲ KOVENAS
Et Covina Diaboli - juodąją magiją propaguojančių raganų kovenas. Jo nariai nebūtinai yra sielą pardavę demonų garbintojai, kurie visus tik prakeikinėja. Kitaip tariant - juodąja magija užsiimantis žmogus nebūtinai yra blogas. Bet, ne būtinai ir geras. Žodžiu, šiame kovene yra ir mielą močiutėlę, ir tikrą šetono garbintoją.

Šio koveno nariai išties myli magiją ir mano, kad jai negali būti taikomi apribojimai. Kaimynė įkyrėjo operos repeticijomis ryte? Pagrobei jos mylimą jorkšyrą ir paaukojai jį dėl savo sėkmės loterijoje. Paprasta.

Koveno narių tikslas yra išsaugoti ir puoselėti juodosios magijos tradiciją, ir, žinoma, pasipelnyti bei atkeršyti priešams. Verčiau jų nepykdyti, nes mirsi greičiau, nei spėsi mirktelėti.

Nariai:

londono vampyrų klanasVAMPYRŲ KLANAS
15-ame amžiuje Dominico Woodville įkurtas vampyrų klanas siekė suburti stipriausius vampyrus ir atsilaikyti prieš siautėjančius medžiotojus. Šarmingas, bet ir žiaurus vadas subūrė tvirtą ir tokį turtingą klaną, kad tapo kone vampyrų monarchija ir tebegyvuoja net dabar, kai burtis į klanus kaip ir nebėra prasmės. Vis dėlto, dabar, kai pradėjo siautėti "The Blood Ring", kai kurie vampyrai vėl pradeda burtis, o visų svajonė, žinoma, patekti į Londono klaną.

Vis dėlto, Dominicas bet ko po savo sparnu nepriima - jam tinka tik seni, galingi, turtingi ar kitaip įtikę vampyrai, žodžiu, tie, kurie be jokios abejonės atneš naudos.

Klano požiūris į "The Blood Ring" veiklą yra daugiau nei neigiamas. Jų manymu, būti vampyru yra privilegija, tad dalintis savo krauju su bet kuo, kaip ir grobti bet kokius žmones ir versti juos vampyrais, yra nedovanotinas pasityčiojimas.

„black alder“ vilkolakių būrysVILKOLAKIŲ BŪRYS
Stiprus, garsus, senas tradicijas puoselėjantis ir menantis vilkolakių klanas. Jau kelis amžius Hedegaard šeimos sūnūs tampa šio klano alfomis, iki kol kol ištiko dar neregėtas nutikimas ir šiuo metu brolio pareigas perėmė jo sesuo Kirsten. Šiaip klanas yra rimtas, turi atstovus magijos ministerijoje, tačiau nėra ypač susireikšminęs, priima naujokus, jei jie atrodo normalūs, klano taisykles gerbiantys ir potencialą turintys vilkolakiai. Būtent potencialas yra labai svarbus šiam klanui, kuris tiki, kad vilkolakiai turi reprezentuoti save pasauliui kaip įmanoma šviesiau. Žmones puldinėjantis ar šiaip koks netikėlis gėdą darantis vilkolakis į Black Alder nepateks.

Daugiau skaityti vilkolakių siužeto linijoje: The Moonlight Plays upon Your Skin


„red river“ vilkolakių būrysVILKOLAKIŲ BŪRYS
Ne toks senas kaip „Black Alder“, tačiau pakankamai garsus ir populiarus, kad kąstų anam būriui į uodegą. Šis būrys kur kas labiau atsipalaidavęs, maištingesnis ir ryžtingesnis, tačiau kartu ir nuožmesnis bei žiauresnis tiems, kas peržengia ribas ir nepaklūsta taisyklėms. Alfa Aidan Callahan kenčia nuo savo despoto senelio bei tėvo reputacijos, nors pats yra kur kas „normalesnis“ ir sukalbamesnis, net jei ir vis tik turi griežtą ranką,yra ugningo būdo ir tiesiog nemėgsta visokio bullshito. Jis taip pat mėgsta į savo būrį priimti ir antrą šansą suteikti atstumtiesiems ar kitoms gaujoms per daug vargo keliantiems vilkolakiams. Red River maištingas būrys, kuris užtikrina lygybę, duoda antrą šansą, bet nubaudžia užtai, jei yra nuviliami.

Daugiau skaityti vilkolakių siužeto linijoje: The Moonlight Plays upon Your Skin


Atgal į viršų Go down
https://durmstrang.forumlt.com
Gabrielle Fae Moitessier
If you know love, you best prepare to grieve.
Pranešimų skaičius : 18
Pamyluotas : 8
Antra pusė : Single and ready to mingle
Užsiėmimas : Fashion model
Ypatingi gebėjimai : Animal control
Gabrielle Fae Moitessier

If you know love, you best prepare to grieve.

RašytiRe: Grupuotės    Grupuotės EmptyPen. 21 02 2020, 22:52

Būtų galima užsiregistruoti į et covina diaboli koveną? Grupuotės 991185826
Atgal į viršų Go down
Daniel Garwin
I would've bled out if you told me you liked the colour red.
Pranešimų skaičius : 4912
Pamyluotas : 865
Antra pusė : Nuostabioji mylima drama queen Gisele
Užsiėmimas : Univero rektorius, mentyno departamento vadovas, Armée française majoras ir slapta nuo žmonos vis dar samdomas žudikas
Ypatingi gebėjimai : Kaip tikras ex žudikas maniakas gali vargšus žmonių kūnus žalot vien savo seksi žvilgsniuku, dar gali pasiversti nematomu, yra ir nepropaguojantis, kraujo negeriantis ir vampyrizmo nemėgstantis vampyras ir kartą sugebėjo prisikelti iš numirusių. Nice
Daniel Garwin

I would've bled out if you told me you liked the colour red.

RašytiRe: Grupuotės    Grupuotės EmptyPen. 21 02 2020, 22:56

Žinoma Grupuotės 1486765443
Atgal į viršų Go down
https://durmstrang.forumlt.com/
Sponsored content


RašytiRe: Grupuotės    Grupuotės Empty

Atgal į viršų Go down
 

Grupuotės

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Durmštrangas :: Oh, hi Mark :: Hey there demons, it's me, ya boi :: Situacija-