Prisijungti
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Prijungti mane automatiškai kiekvieno apsilankymo metu: 
:: Aš pamiršau savo slaptažodį
NAVIGACIJA
HIGHLIGHTS
Don't try it, demon!
○ Pagaliau paleidom naujus veikėjų sąrašus, siužetus, grupuotes ir folklorą. Ačiū už kantrybę!
Latest topics
» keitykla
Vilkolakiai EmptyAntr. 27 07 2021, 13:06 by Svečias

» Veidai
Vilkolakiai EmptyTr. 12 05 2021, 11:43 by Adelaïde de Rousseau

» "Slaptas" Valpurgijos nakties šėlsmas 2020
Vilkolakiai EmptyPir. 27 04 2020, 15:36 by Kristianna Wilder

» Galios
Vilkolakiai EmptyAntr. 21 04 2020, 23:09 by Daniel Garwin

» Konsultacija
Vilkolakiai EmptyŠt. 18 04 2020, 18:57 by Daniel Garwin

» Paieškos
Vilkolakiai EmptyŠt. 18 04 2020, 18:53 by Daniel Garwin

» Grupuotės
Vilkolakiai EmptyPen. 21 02 2020, 22:56 by Daniel Garwin

» Vilkolakiai
Vilkolakiai EmptyPir. 20 01 2020, 17:29 by Daniel Garwin

» Kalendorius 2020
Vilkolakiai EmptyPir. 06 01 2020, 19:18 by Daniel Garwin

» Dovanojamos anketos
Vilkolakiai EmptyPir. 30 12 2019, 17:25 by Christian Leroy-Garwin

» Vampyrai
Vilkolakiai EmptyKv. 07 11 2019, 19:39 by Christian Leroy-Garwin

» Burtininkai
Vilkolakiai EmptyKv. 07 11 2019, 19:12 by Christian Leroy-Garwin

» Medžiotojai
Vilkolakiai EmptyKv. 07 11 2019, 19:11 by Christian Leroy-Garwin


Share
 

 Vilkolakiai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Christian Leroy-Garwin
I say no to alcohol daily, it just doesn't listen.
Pranešimų skaičius : 1909
Pamyluotas : 370
Antra pusė : we just don't fucking talk about this here
Užsiėmimas : tiekia alkoholikams medžiagą smuklėj
Ypatingi gebėjimai : karštasis Chrisas - sugeba manipuliuoti ugnimi ir karščiu
Christian Leroy-Garwin

I say no to alcohol daily, it just doesn't listen.

RašytiVilkolakiai   Vilkolakiai EmptyKv. 07 11 2019, 19:27

Vilkolakiai


• Svarbus vilkolakių siužetas čia: "The Moonlight Plays upon Your Skin" dalyje.
• Amžius nurodomas tik ten, kur jis svarbus. Kitur priklauso nuo jūsų.
• Jei vilkolakis  yra ir burtininkas, pridedama, ar jis grynakraujis, ar ne.

LAISVI / UŽIMTI / REZERVUOTI
black alder būrys
Marten Berg-Hedegaard
vilkolakis. grynakraujis. danas. black alder būrio alfa. 34 metai. profesiją susigalvoti pačiam. dingęs.
Marten gimė Orhuse, Danijoje. Abu tėvai - vilkolakiai, o tėvas buvo vieno garsiausių vilkolakių būrio Black Alder alfa. Kai Marten dar buvo vaikas, tėvas nusprendė siekti dar daugiau įtakos ir perkėlė būrį į magijos centrą - Stokholmą. Marten visą gyvenimą žinojo, kad taps alfa ir buvo tam ruošiamas, tad gavęs sostą, žengė į jį kaip tvirtas lyderis. Jis yra pagarsėjęs savo žaismingu elgesiu tiek ir savo būryje, tiek ir apskritai. Marten - juokdarys, mėgstantis kitiems krėsti pokštus ir būti bei dirbti su žmonėmis, o jį mylintys ir gerbiantys Black Alder nariai tvirtina, kad Marten tiesiog gimė su lyderio savybėmis, reikalingomis sėkmingai vesti būrį. Gaujoje jis turi keletą pusbrolių, tačiau jo pagrindinė patarėja ir draugė - sesuo Kirsten. Taip pat jis turi daugybę ryšių, o svarbiausias - jo santykiai su kilmingu burtininkų kovenu "Le Cercle du Ciel de Nuit".
Prieš metus jis ir slapta mylimoji, Red River būrio alfos sesuo Alexis, paslaptingai dingo. Kalbama, kad neseniai vyras buvo pastebėtas kažkur tarp Stokholmo ir Sioderteljės.
Kirsten Berg-Hedegaard
vilkolakė. danė. grynakraujė. black alder būrio alfa. 26 metai. profesiją išsirinkti pačiam.
Paskirta brolio patarėja būdama 20-ies, Kirsten nebuvo pirmasis būrio narių pasirinkimas šiam postui, tačiau vis dėlto - geriausias. Mėgstanti linksmintis, energinga ir labai naivi, mergina savo brolio pašonėje vis dėlto suaugo savo gautai valdančiai rolei. Nors ji be turi pavydėtiną kantrybę, jos temperamentas kartais gali būti gana įspūdingas ir pasireikšti netikėtai.
Broliui Martenui dingus, Kirsten perėmė jo valdžią ir tapo pirmoji moteriškos lyties Black Alder alfa ir įrodė, kad yra gabi lyderė. Vis dėlto, ji nemano, kad ši pozicija yra tai, kas jai skirta gyvenime. Ji labai tikisi, kad brolis vis dar gyvas, ir vieną dieną norėtų sutelkti savo jėgas kur nors kitur - galbūt įsteigti restoraną, ar kažką tokio "nevilkolakiško".
Liliane Renée Moitessier
vilkolakė. grynakraujė. 27 metai. black alder narė. Profesiją galima rinktis pačiam.
Liliane atvyko į Stokholmą būdama dar mažas vaikas. Jos tėvai anksčiau priklausė kitoje šalyje esančiam vilkolakių būriui, kuris įsivėlė į teritorinį karą su kita gauja. Jau būdama suaugusia, Liliane niekada nepamiršo, vaizdo, kai vieną naktį į jų namus įsiveržė vilkolakiai ir ėmė draskyti tėvus. Stebuklo dėka visi išgyveno, tačiau tėvai iškart paliko būrį ir iškeliavo ieškotis naujo - stipraus, kuriame galėtų jaustis saugiai augindami vaikus. Black Alder būrys nusprendė juos priimti, tačiau po patirtų įvykių, Liliane niekada pilnai nepasitikėjo kitais vilkolakiais, išskyrus tėvus. Ką jau bekalbėti apie kitų gaujų vilkolakius, tad sužinojusi, kad mokykloje patenka į tą pačią klasę su Alexis iš Red River būrio, jos ne tik bijojo, bet ir nekentė. Vis dėlto, kaip vienintelės vilkolakės klasėje, laikui bėgant mergaitės susibendravo ir netgi tapo visu kartu į bėdas įsiveliančiomis geriausiomis draugėmis. Jos nesiskyrė net suaugusios, ir Lili buvo vienintelė pašalietė, žinojusi apie Alexis ir Marteno romaną. Nors Moitessier dievina savo alfą, ji, suprasdama grėsmes, siūlė draugei viską užbaigti - bet nesėkmingai. Dabar, kai pora dingusi, Liliane ne tik prarado du geriausius draugus, bet ir kaltina save, kad neužkirto tam kelio. Negana to, jai nelabai patinka, kad naujoji alfa yra Kirsten, tačiau nesijaučia pajėgi kažką padaryti. Dėl to Liliane pasvarsto perbėgti pas Red River (tuo labiau, kad yra kiek įsimylėjusi alfą Aidaną), tačiau bėda - jos tėvai priklauso Black Alder ir ji nenori jų išduoti.
Ryan Ivar MacQuaine
vilkolakis. negrynakraujis. profesiją sugalvoti pačiam. black alder narys.
Ryano tėvai išsiskyrė jam būnant 10-ies ir jis liko su motina Stokholme, o vasaromis ir per atostogas keliaudavo pas tėvą į Las Vegasą, kur buvo lepinamas ir gaudavo ko panorėjęs. Motiną jis mylėjo, tačiau jos miesto negalėjo pakęsti - čia jam buvo nuobodu, šalta ir jautėsi suspaustas. Jis su nekantrumu laukdavo kelionių į Vegasą - miestą, nelabai sutvertą vaikams, kuriame nekaltybę prarado jau trylikos, ir merginų turėjo daugiau, nei dauguma šešiolikmečių. Nuo pat tada, jam iš paskos seka moterų eilės - jis tarsi magnetas kuriam neįmanoma atsispirti.  Tačiau labiau už moteris MacQuaine myli tik buvimą vilkolakiu, todėl, kad ir kaip nemėgo Stokholmo, nepasitraukė iš gimtojo Black Alder būrio ir apskritai, didžiausią gyvenimo pasiekimą laiko tapimą būrio hitmanu. Tiksliau, oficialiai jis atsakingas už būrio saugumą, tačiau pastebėjęs grėsmę jis dažniausiai ją pašalina prieš pradedant kelti problemas.
Visgi, Vegaso ir savo priklausomybių Rajanas nepamiršo. Vyrukas turi lošimo problemą, tad jei nebūtų nuožmus vilkolakis, bukmekeriai jau būtų su juo susidoroję. Arba jo moterų sutuoktiniai...
Kalbant apie santuoką, jis nė negali pagalvoti apie paprastus įsipareigojimus moteriai. Dėl to šiek tiek bėda iškilo, kai jis užmezgė romaną su Kirsten, o tada buvo pričiuptas lovoje su dviem gražuolėmis. Alfa Martenas iš to tik smagiai prisijuokė, tačiau jis netrukus dingo, o naujoji alfa tapo Kirsten... Rajanas buvo įsitikinęs, kad bus išmestas iš būrio, tačiau moteris jų praeities niekada neadresavo, todėl vyras stengiasi gražiai dirbti šalia jos, nepridaryti bėdos ir kelti savo orgijas toliau už Black Alder ribų.

red river būrys
Aidan Callahan
vilkolakis. švedas. grynakraujis. red river būrio alfa. 31 metai. Ministerijos viešųjų ryšių specialistas.
Valdžios troškęs Aidano senelis iš JAV persikėlė į Švediją ir įkūrė stiprų vilkolakių būrį. Tėvas taip buvo toks pat žiaurus tironas, tad po jo mirties alfa tapęs Aidanas eina siaura riba tarp buvimo arba velnio sūnumi, arba angelu, kokiu jį nulipdyti bandė motina. Jis protingas, susitelkęs į savo būrį ir pasitikintis savimi lyderis, tačiau vis dar kenčia nuo savo protėvių nuodėmių, išlikusių kitų narių atmintyje. Aideno skiriamos bausmės yra griežtos ir smurtinės, tačiau tokie aktai visada yra pagrįsti.
Prieš penkerius metus automobilio parblokšta mirė jo besilaukianti žmona ir šis įvykis kuriam laikui dar labiau sukietino vyro širdį. Baisu ir pagalvoti, kas nutiktų, jei Aidanas sužinotų, kad dėl to kaltas geriausias jo draugas....
Nepaisant jo ugningo būdo, Callahan stengiasi vesti savo būrį lygybės keliu ir suteikia vietą vilkolakiams, kurie kitoms gaujoms atrodo per sunkūs ir varginantys bei nepageidaujami.
Dingus jo seseriai Alexis, Aidanas kaltina Black Alder būrio alfą Marteną ir dega noru jį rasti ir atkeršyti. Taip pat trokšta atkeršyti visam būriui, tačiau stengiasi susitvardyti ir nepradėti karo.
Alexis Maia Callahan
vilkolakė. švedė. grynakraujė. 27 metai. red river būrio narė. profesiją išsirinkti pačiam. DINGUSI.
Alexis, tam tikra prasme pati save laikanti alfa, turi tiek pat aštrios nuovokos, intelektualumo ir ryžto, kiek turi jos brolis. Vis dėlto, būdama 4 metais jaunesnė nei Aidenas, ji niekada nesitikėjo gauti visai norėtą alfos titulą, tad tenkinasi būdama brolio dešiniąja ranka. Ji taip pat ypatingai laisva ir nepriklausoma, kas vis neduoda ramybės jos pernelyg apsaugoti ją trokštančiam broliui, tad nieko keisto, jog ji užmezgė slaptą romaną su Black Alder gaujos alfa Martenu. Vaikystėje ir paauglystėje ji dažnai mėgdavo išsėlinti iš namų - ji dingo ir šįkart, tačiau dabar nebebuvo sugrįžimo namo trečią nakties. Tiksliau, po incidento su medžiotojais, jos ir mylimojo niekas neranda jau metus, nepaisant daugybės paieškų.
MATTHEW REID HAVEMEYER
vilkolakis. negrynakraujis. amerikietis. red river narys. Profesiją galima rinktis pačiam.
Matthew tėvas - vilkolakis JAV diplomatas Švedijoje, tad nieko keisto, kad jie įsiliejo į stiprų ir tuo laikotarpiu tironišką Red River būrį. Mattas ir būrio alfa Aidanas užaugo drauge ir buvo geriausiais draugais. Jiedu viską darė drauge, tad Aidanui perėmus alfa postą, Mattas tapo jo svarbiausiu patikėtiniu. Viskas klostėsi tiesiog puikiai, tačiau reikalai pasikeitė, kai Aidanas vedė ir žmona jam tapo svarbesnė. Matthew ėmė moteriai pavydėti - galbūt dėl to, kad būrio gyvenimas jam visada buvo prioritetas virš visko, o dabar kažkas kitas turėjo svarbesnį žodį, nei jis. O galbūt jis slapta mylėjo Aidaną ir pats to nesuprato? Kaip bebūtų, jis itin įsižeidė, tačiau to nerodė, o užgniaužtos emocijos atsiskleidė atsiradusiose alkoholio problemose ir pykčio proveržiuose.
Tai prie gero neprivedė - kartą girtas Matthew susikivirčijo su besilaukiančia Aidano žmona ir ją stumtelėjo. Moteris griuvo į gatvę ir po akimirkos buvo partrenkta automobilio. Matthew neprisipažino, kas iš tikrųjų nutiko, tačiau negalėjo gyveni su kalte ir visiems meluoti, todėl po laidotuvių paliko būrį ir iškeliavo į JAV. Ten jis stengėsi gyventi kuo normalesnį gyvenimą, nesijungė prie jokio būrio, ir dirbo finansų analitiku. Vis dėlto, kai tik išgirdo apie Alexis dingimą ir neramumus bei įtampą tiek tarp dviejų būrių, jis sugrįžo. Dabar jis vėl Aidano patikėtinis ir tikisi bei bando surasti Alexis, kurią laikė tarsi seserimi.
Margot Louise Dieudonné
vilkolakė. prancūzė. profesiją susigalvoti pačiam
Jauna, bet pilna agresyvios energijos, Margot yra viena naujesnių Red River būrio narių. Kai merginai įkando vilkolakis, ji nesuvokdama kaip elgtis bėgiojo po Prancūziją ją terorizuodama, o kai apie tai išgirdo vilkolakių gaujos, Aidanas išsiuntė Red River narius ją surasti ir pasiūlyti pagalbą. Nors ji dėkingą už naują šeimą ir paramą, ji ne visada yra linkusi priimti ir vykdyti tai, ką liepia alfa. Giliai viduje ji žino, kad ką sako ir daro Aidanas yra tik dėl būrio gerbūvio, tačiau ji yra savanaudė ir Margot vis iškyla klausimas: ar tai ir jos gerbūvis? Vilkolakė balansuoja tarp troškimo tapti nepriklausoma, ir vis dėlto norėjimo mėgautis būrio suteikiamu saugumu. Nors save visada iškels pirmiau, jai kiti taip pat rūpi, o ypač jos dingusi bičiulė Alexis. Būtent ji ir noras padėti ją surasti, yra dar vienas iš faktorių, kodėl palikti būrio ji nepalieka.


kiti

Jayden Emmerich
vilkolakis. grynakraujis. nepriklauso būriui. verslininkas
Kiti vilkolakiai neturi nieko prieš Jaydeną, bet kad jį laiko kiek keistoku - faktas. Turbūt vienintelis vilkolakis istorijoje, kuris niekada nejautė nei mažiausio bendrystės krislelio, tad nepriklauso jokiam būriui. Kadaise vedamas bandos jausmo buvo prisijungęs, tačiau suprato, kad tai - tikrai ne jam. Išėjęs iš būrio, jis ilgai nerado savo gyvenimo kelio - tai keitaliojo darbus, tai viską metęs hipiškai linksminosi, tai apimtas depresijos ištisus mėnesius apatiškai gulėdavo lovoje su traškučių pakeliu. Kol buvo hipis, sugebėjo tapti ir tėvu - tik apie savo dukters Scarlett Ayah Perry egzistavimą iki šiol nežino.
Tačiau viskas pasikeitė, kai kartą muzikos festivalyje sutiko Christopher Lee Crowley - tai buvo abipusė meilė iš pirmo žvilgsnio, tik, na, neromantiška. Tokių bestukų pasaulis turbūt dar nebuvo regėjęs - jie abu vienodai paklydę ir apskritai - tikri sielos broliai, kurie vieną kartą ėmė ir sumanė atidaryti tatuiruočių saloną. Tą ir padarė, o verslui įsivažiavus, Jaydenas ėmė ir užsimanė atidaryti... spurginę. Be jokios abejonės, du keistuoliai padarė ir tą.
Taip profesiniame kelyje Jaydenas save kaip ir atrodo, bet meilės reikalai... sudėtingiau. Jo tipas - problematiškos moterys - jis buvęs ištekėjusiųjų Laeticijos de Vallego ir Arianne Leventismeilužis, tad vyrai savo žmonas prie Jaydeno savo itin akylai. Psichopatiškos moterys - irgi jo mėgstamas tipas, tad puoselėjo santykius ir su Ophelia Wilder, ir Alexandra Volkova, ir net Isla Florence Moss... ir ant studenčių nespjauna. Jam tikriausiai patinka, kai per meilės reikalus, jo gyvybė kabo ant plauko.
Rafael del Bosque
vilkolakis. grynakraujis. The Bloodmoon būrio alfa. profesiją susigalvoti pačiam
Rafaelis yra The Bloodmoon būrio alfa ir vienintelis narys. Tai labai sena, save kone karališka laikanti gauja, į kurią patekti buvo labai sunku - bene vienintelis būdas į ją įsilieti - joje gimti. Toks "pasikėlimas" būrį privedė prie drastiško narių sumažėjimo, o apakinti savo išskirtinumo, The Bloodmoon nesuvokė, jog tai - didelė grėsmė. Taip vieną naktį visas būrys buvo išžudytas stipresniojo - gyvas liko tik jauniausiasis alfos sūnus Rafaelis, kuris tuo metu buvo universitete ir rašė savo daktaro disertaciją. Kaip jauniausias sūnus, jis niekada negalvojo apie tapimą alfa ir šiaip buvo nutolęs nuo būrio, tačiau sužinojus apie tragediją, jis užsidegė noru atkurti The Bloodmoon. Jis visada pasižymėjo charizma, ryžtu ir tvirta dvasia, todėl iššūkio nebijojo, bet ir negalvojo, kad bus taip sunku. Tyčia versti nekaltus žmones vilkolakiais prieštarauja Rafaelio moralei, tačiau rasti adekvačių ir patikimų būrio dar neturinčių vilkolakių - nelengva. Taip pat grėsmę kelia kiti būriai ir medžiotojai, tačiau bent jau Red River alfa Aidenas pasiūlė pagalbą mainais už bendradarbiavimą ieškant jo sesers Alexis.
Amara Payne-Cabrera
vilkolakė. grynakraujė. studentė. profesiją galima išsirinkti pačiam.
Amaros šeima puikiai žinoma magijos pasaulyje - jos senelis iš tėvo pusės Jakubas Cabrera buvo vienas garsiausių magiškų būtybių teisių advokatų, kurį gerbia visi - net ir vampyrai. Tokį darbą tęsia ir su medžiotojais kovojantis Amaros tėvas, žodžiu - šiuos vilkolakius pas save turėti trokšta kiekvienas būrys. Visgi, šie didvyriai niekada nesijungė į būrį, ir laisvos sielos individualistė Amara tuo itin džiaugiasi. Teisę studijuojanti mergina seka šeimos keliu ir nori sunaikinti medžiotojus, tačiau ji negali pakęsti, kai ją dėl to vaidina "teisuole" ir "šventąja". Jos fancy šeimoje visi įvaldę bent tris kovų menus, tad kartą taip pavadinta, ji karate suktuku iškirto dvimetrinį futbolininką.
Cabrera yra gana uždara asmenybė, nemėgstanti kalbėtis apie savo jausmus net ir su artimiausiomis draugėmis. Ji mėgta išeiti ir pasilinksminti, tačiau tiki, kad geriau vienai, nei su bloga kompanija, todėl atsirenka žmones ir vertina laiką, kai būna viena. Bet meilės fronte, tai visiška nesėkmė ir ji pati tą supranta, tačiau tiesiog tingi megzti santykius - jei kartais ir "patinderina", tai tingi atrašyti po kokios trečios žinutės - galbūt dėl to, kad turi keistą įsitikinimą, jog vyrai nemoka mylėti. Psichologai pasakytų, jog tai trauma, kai Amara iki ausų įsimylėjo medžiotojų sūnų Everett. Kai abu sužinojo tiesą apie vienas kitą, Amara negalėjo būti su priešu, net jei jis teigė pats nesantis medžiotojas. Po išsiskyrimo jau kelis metus abu saugo šią paslaptį nuo savo giminių,  bet abiems širdį tebeskauda.
Milena Duarte Betancourt
vilkolakė. grynakraujė. brazilė. profesiją išsirinkti pačiam.
Milena gimė ir užaugo Amazonės vilkolakių būryje, kuriame nuo neatmenamų laikų vadovauja moterys, o vyrai - nenugalimi šaltakraujai kariai. O kariauti buvo dėl ko - Pietų Amerikoje vilkolakių gaujos draskosi dėl visų įmanomų priežasčių, įskaitant ir nuobodulį. Milenos kūną irgi puošia ne vienas kovų randas ir toks azartiškas gyvenimas atrodė įdomus iki ji išvyko studijuoti į Durmštrangą. Merginą pakerėjo visi čia vykstantys politiniai žaidimai tarp gaujų - jos gimtinėje visi iškart skerdžiasi, negalvodami apie propagandas ir diplomatines intrigas.
Baigusi politikos studijas, Milena nusprendė linkti Švedijoje, įsidarbino ministerijoje, magiškųjų būtybių departamente, susituokė su pusę metų pažinotu mylimuoju iš Red River būrio. Metus pragyveno devintame danguje, kai staiga vyrelis prabilo apie vaikus, kurių ji nenorėjo. Ėmė nervinti noru būti šeimos galva, neskyrė tiek laiko, kiek ji norėtų, ir dar pasirodė nesantis toks karštas meilužis, kaip vyrukai iš Amazonės. Galiausiai šast nagais per gerklę - ir sutuoktinio nebėr. O jis buvo gan svarbus savo būryje ir šiaip garsios įtakingos giminės sūnus, tad jo dingimo byla iškart pasklido visame magijos pasaulyje. Milena - vienintelė įtariamoji ir visi iki šiol įsitikinę, kad tai ji nužudė savo vyrą, tačiau nėra kūno ir kraujo pėdsakų - negali ir apkaltinti. Tik sucks, kad dabar sunku rasti gerą būrį - Red River nepriima, nes mano, kad ji paskerdė jų narį, o Black Alder irgi neįsileidžia, nes ji buvo ištekėjusi už priešo. Na, bet jai bent jau labai patinka būti vadinamai „Juodąja Našle“, o prasta reputacija kažkodėl traukia žavius vyrus. Na, bent jau jos jaunuosius berniukus žaisliukus Julien Van de Vile ir Samuel Delacroixtai tikrai.
Atgal į viršų Go down
https://durmstrang.forumlt.com
Matthew Reid Havemeyer
'Cause your pussy is a wonderlandAnd I could be a better man
Pranešimų skaičius : 26
Pamyluotas : 11
Ypatingi gebėjimai : Niekada nepavargsta nešiodamas mergas ant rankų ir gali apgerti betkurį tėvą.
Matthew Reid Havemeyer

'Cause your pussy is a wonderland
And I could be a better man

RašytiRe: Vilkolakiai   Vilkolakiai EmptyPir. 20 01 2020, 17:26

Išbraukit Matthiew, ačiū Vilkolakiai 1804359878
Atgal į viršų Go down
Daniel Garwin
I would've bled out if you told me you liked the colour red.
Pranešimų skaičius : 4912
Pamyluotas : 865
Antra pusė : Nuostabioji mylima drama queen Gisele
Užsiėmimas : Univero rektorius, mentyno departamento vadovas, Armée française majoras ir slapta nuo žmonos vis dar samdomas žudikas
Ypatingi gebėjimai : Kaip tikras ex žudikas maniakas gali vargšus žmonių kūnus žalot vien savo seksi žvilgsniuku, dar gali pasiversti nematomu, yra ir nepropaguojantis, kraujo negeriantis ir vampyrizmo nemėgstantis vampyras ir kartą sugebėjo prisikelti iš numirusių. Nice
Daniel Garwin

I would've bled out if you told me you liked the colour red.

RašytiRe: Vilkolakiai   Vilkolakiai EmptyPir. 20 01 2020, 17:29

Užbraukta, foto įdėsim kai bus artimiausia galimybė Vilkolakiai 3152937186
Atgal į viršų Go down
https://durmstrang.forumlt.com/
Sponsored content


RašytiRe: Vilkolakiai   Vilkolakiai Empty

Atgal į viršų Go down
 

Vilkolakiai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Durmštrangas :: Oh, hi Mark :: Hey there demons, it's me, ya boi :: Veikėjų sąrašas :: Veikėjų sąrašas-