Prisijungti
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Prijungti mane automatiškai kiekvieno apsilankymo metu: 
:: Aš pamiršau savo slaptažodį
NAVIGACIJA
HIGHLIGHTS
Don't try it, demon!
○ Pagaliau paleidom naujus veikėjų sąrašus, siužetus, grupuotes ir folklorą. Ačiū už kantrybę!
Latest topics
» keitykla
Medžiotojai EmptyAntr. 27 07 2021, 13:06 by Svečias

» Veidai
Medžiotojai EmptyTr. 12 05 2021, 11:43 by Adelaïde de Rousseau

» "Slaptas" Valpurgijos nakties šėlsmas 2020
Medžiotojai EmptyPir. 27 04 2020, 15:36 by Kristianna Wilder

» Galios
Medžiotojai EmptyAntr. 21 04 2020, 23:09 by Daniel Garwin

» Konsultacija
Medžiotojai EmptyŠt. 18 04 2020, 18:57 by Daniel Garwin

» Paieškos
Medžiotojai EmptyŠt. 18 04 2020, 18:53 by Daniel Garwin

» Grupuotės
Medžiotojai EmptyPen. 21 02 2020, 22:56 by Daniel Garwin

» Vilkolakiai
Medžiotojai EmptyPir. 20 01 2020, 17:29 by Daniel Garwin

» Kalendorius 2020
Medžiotojai EmptyPir. 06 01 2020, 19:18 by Daniel Garwin

» Dovanojamos anketos
Medžiotojai EmptyPir. 30 12 2019, 17:25 by Christian Leroy-Garwin

» Vampyrai
Medžiotojai EmptyKv. 07 11 2019, 19:39 by Christian Leroy-Garwin

» Burtininkai
Medžiotojai EmptyKv. 07 11 2019, 19:12 by Christian Leroy-Garwin

» Medžiotojai
Medžiotojai EmptyKv. 07 11 2019, 19:11 by Christian Leroy-Garwin


Share
 

 Medžiotojai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Christian Leroy-Garwin
I say no to alcohol daily, it just doesn't listen.
Pranešimų skaičius : 1909
Pamyluotas : 370
Antra pusė : we just don't fucking talk about this here
Užsiėmimas : tiekia alkoholikams medžiagą smuklėj
Ypatingi gebėjimai : karštasis Chrisas - sugeba manipuliuoti ugnimi ir karščiu
Christian Leroy-Garwin

I say no to alcohol daily, it just doesn't listen.

RašytiMedžiotojai   Medžiotojai EmptyKv. 07 11 2019, 19:11

Medžiotojai


• Medžiotojai yra paprasti žmonės, kurie gali būti lengvai nužudyti.
• Visgi jie yra šiek tiek hipokritiški ir pavogę iš nužudytų burtininkų knygų, kurias perskaityti sugebėjo, išmoko šiek tiek kerėti patys. Tiksliau, jų kerai apsiriboja silpnais ritualais, pavyzdžiui, apsaugos ar sekimo.

LAISVI / UŽIMTI / REZERVUOTI
Adam Daniil Spanswick
medžiotojas. anglas. Apie 40 metų. verslininkas.
Sėkmingas ir savo turtų nebesuskaičiuojantis verslininkas Adam gyvena tris skirtingus gyvenimus. Pirmiausia, jis visiems žinomas kaip nuožmus verslo magnatas, tačiau malonus atsidavęs sutuoktinis savo gražuolei žmonai. Antroji, paslėptoji jo pusė - narkotikai, alkoholis ir prostitutės patikliai ir jo visapusiškai kontroliuojamai žmonai už nugaros. Nes jis turi viską ir gali leisti sau viską. Na, o trečioji Adamo pusė, apie kurią nežino net jo turtingieji bičiuliai, su kuriais kiekvieną savaitgalį mėgaujasi jaunų palydovių kompanija - jis dar ir burtininkų medžiotojas, SPADEgrupuotės narys ir pagrindinis finansinis remėjas. Jis pratęs gauti viską ir kad jo žodis visada būtų svarbiausias, tad negali pakęsti jog „maža išsigimėlių grupė turi tiek valdžios.“ Be to, širdyje jaučia pavydą, kad tie velnio burtininkai turi dar ir tai, ko negali turėti jis. Ko negali nusipirkti.
Tarp tokių sunkokai suderinamų gyvenimų Adamas laviruoja jau apie 20 metų. Kai dar buvo visai jaunas, bet jau pakankamai pasižymėjęs medžiotojas, permiegojo su žavia raganaite - kai sužinojo, kas ji tokia, tos jau ir pėdos buvo ataušusios. Ilgai jautėsi pažemintas, bet su laiku susitaikė ir užsimiršo, kai staiga su juo susisiekė vaikinas Maxwellas, teigiantis, kad yra tos niekingos nakties vaisius. Adamas vaikų nenori net su savo žmona, tad sužinojęs apie tokį vaikiščią tarsi gavo per veidą skuduru. Na, bet tai buvo proga nugalabyti burtininką, tad sutikęs pasimatyti, su grupuote surengė pasalą. Deja, Maxwellas kažkaip apie tai sužinojo ir nepasirodė bei apskritai pradingo. Šiek tiek pikta, bet nieko tokio, Adamas žino vaikino vardą, pavardę, ir turi pakankamai pinigų, kad surastų ir nužudytų visą šeimą.
Everett Brodie Holloway
medžiotojų sūnus. studentas Stokholmo universitete (ne Durmštrange, suprantama)
Everetto seneliai bei tėvai yra burtininkų medžiotojai, todėl ir jis yra išmokytas kiekvienos šio „meno“ subtilybės. Vis dėlto, ši veikla jam nei kiek nepriimtina. Jei koks vilkolakis ar vampyras puldinėja žmonės - sure, tokius reikia nužudyti, tačiau kam žudyti tuos, kurie yra taikūs, bei kuo išvis nusikalto burtininkai? Toks yra vaikino mąstymas ir nors jo šeima mano visiškai kitaip, jie jo neverčia užsiimti medžiokle. Jie tiesiog vengia diskutuoti šia tema ir viskas lyg ir gerai.
Visgi, jaunuolio gyvenimą šis šeimos reikalas ne šiaip apkartino, bet ir sudraskė širdį. Vos susipažinus su Amara Payne-Cabrera, užsimezgė karšta abipusė meilė, kokios nei vienas dar nebuvo patyręs. Jie vienas kitam buvo tobuli, lyg iš meksikiečių serialų - kol Amara pagaliau drįso pasakyti, kad yra vilkolakė. Išaiškėjus tiesai abu suprato, kad šeimos jų abiejų veikiausiai išsižadės ir viena kitą išskers. Mylimieji išsiskyrė, tačiau prabėgus jau metams Everettui vis dar taip pat sopa širdį. Išvaizdus, komunikabilus, sąmojingas ir protingas Holloway merginų neatsigina, tačiau nei vienai nejaučia to, ką tebejaučia Amarai. Nelaiminga meilė pastūmėjo vaikiną į vampyrų kraujo vartojimą, ir apie tai sužinoję tėvai tikriausiai pasibaisėtų ne ką mažiau, nei sūnaus miegojimas su vilkolake.
Audrey Marlène Winderboer
medžiotoja. 20-25 metai. profesiją susigalvoti pačiam
Audrey medžiotoja tapo gana atsitiktinai po to, kai jos mokyklos laikų vaikinas pasirodė besąs medžiotojų sūnus. Paauglė labai susidomėjo tokiu intriguojančiu reikalu, kuris buvo tarsi iš jos mėgto "Buffy the Vampire Slayer", ir jos antrieji namai tapo pas medžiotojų šeimą. Iš jų Winderboer išmoko daugiau nei pusę to, ką sugeba dabar, tačiau vieną dieną vaikino šeimą rado užrūstintas vilkolakių klanas ir jie kuo skubiau iš ten dingo, nepalikę jokių kontaktų. Kurį laiką mergina  nežinojo, ką veikti su savo gyvenimu, tad vos tik baigė mokyklą, nusprendė pati imtis medžiotojos kelio. Nelabai žinodama nuo ko geriau pradėti, mergina prisijungė prie SPADEgrupuotės, kurioje įgijo reikiamų žinių ir ryšių - čia ji ir susitiko su Adamu Spanswicku ir tapo viena jo meilužių. O ką, ne vien gauna sekso iš žavaus vyruko, bet jis dar ir mėgsta pasimėtyti pinigais bei pakviečia į savo prabangius, nors ir iškrypusius, vakarėlius. Bet kai esi medžiotoja, nemokami gėrimai yra galimybė, kurios negali praleisti.
Nors su Adamu santykius dar palaiko, SPADE grupuotėje Audrey neužsibuvo. Pirma, jai labiau patinka veikti individualiai ar bent su partneriu, o ne visa gauja, o antra - grupė jai pasirodė per radikali. Ji specializuojasi vilkolakių ir vampyrų žudyme, o paprasti burtininkai jai netrukdo (jei tik nepradeda elgtis lyg kokie wannabe voldemortai).
Atgal į viršų Go down
https://durmstrang.forumlt.com
 

Medžiotojai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Durmštrangas :: Oh, hi Mark :: Hey there demons, it's me, ya boi :: Veikėjų sąrašas :: Veikėjų sąrašas-