Prisijungti
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Prijungti mane automatiškai kiekvieno apsilankymo metu: 
:: Aš pamiršau savo slaptažodį
NAVIGACIJA
HIGHLIGHTS
Don't try it, demon!
○ Pagaliau paleidom naujus veikėjų sąrašus, siužetus, grupuotes ir folklorą. Ačiū už kantrybę!
Latest topics
» keitykla
Burtininkai EmptyAntr. 27 07 2021, 13:06 by Svečias

» Veidai
Burtininkai EmptyTr. 12 05 2021, 11:43 by Adelaïde de Rousseau

» "Slaptas" Valpurgijos nakties šėlsmas 2020
Burtininkai EmptyPir. 27 04 2020, 15:36 by Kristianna Wilder

» Galios
Burtininkai EmptyAntr. 21 04 2020, 23:09 by Daniel Garwin

» Konsultacija
Burtininkai EmptyŠt. 18 04 2020, 18:57 by Daniel Garwin

» Paieškos
Burtininkai EmptyŠt. 18 04 2020, 18:53 by Daniel Garwin

» Grupuotės
Burtininkai EmptyPen. 21 02 2020, 22:56 by Daniel Garwin

» Vilkolakiai
Burtininkai EmptyPir. 20 01 2020, 17:29 by Daniel Garwin

» Kalendorius 2020
Burtininkai EmptyPir. 06 01 2020, 19:18 by Daniel Garwin

» Dovanojamos anketos
Burtininkai EmptyPir. 30 12 2019, 17:25 by Christian Leroy-Garwin

» Vampyrai
Burtininkai EmptyKv. 07 11 2019, 19:39 by Christian Leroy-Garwin

» Burtininkai
Burtininkai EmptyKv. 07 11 2019, 19:12 by Christian Leroy-Garwin

» Medžiotojai
Burtininkai EmptyKv. 07 11 2019, 19:11 by Christian Leroy-Garwin


Share
 

 Burtininkai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Christian Leroy-Garwin
I say no to alcohol daily, it just doesn't listen.
Pranešimų skaičius : 1909
Pamyluotas : 370
Antra pusė : we just don't fucking talk about this here
Užsiėmimas : tiekia alkoholikams medžiagą smuklėj
Ypatingi gebėjimai : karštasis Chrisas - sugeba manipuliuoti ugnimi ir karščiu
Christian Leroy-Garwin

I say no to alcohol daily, it just doesn't listen.

RašytiBurtininkai   Burtininkai EmptyKv. 07 11 2019, 19:12

Burtininkai


• Amžius nurodomas tik ten, kur jis svarbus. Kitur priklauso nuo jūsų.
• Taip pat su darbo vieta.

LAISVI / UŽIMTI / REZERVUOTI
Isla Florence Moss
burtininkė. grynakraujė. velsietė. 100+ metų. patarėja londono vampyrų klane. profesiją susigalvoti pačiam.
Privati Londono vampyrų klano galvos Dominico burtininkė ir patarėja, kurią visi pašaliniai laiko jo meiluže, nors bent jau iki šiol, jų santykiai tik platoniški. Isla kilo iš galingos Velso raganų šeimos, kuri, nelaimei, buvo sunaikinta raganų medžiotojų, ir dabar ji yra vienintelė, žinantį Moss šeimos atrastą ilgo gyvenimo, o gal ir net nemirtingumo, burtą - dėl to ši moteris gyvena jau virš šimto metų, o atrodo lyg dvidešimties.
Grįžtant prie labai liūdnos šeimos išžudymo istorijos, mergina tuomet buvo dar labai jauna ir išliko tik todėl, kad tuo metu studijavo ir gyveno Durmštrange. Sužinojusi, kas nutiko, ji suprato, kad medžiotojai bandys susidoroti ir su ja, tačiau netikėtai sulaukė vampyrų klano pasiūlymo - apsauga ir medžiotojų sudorojimas, o jai tereikia prisijungti prie klano ir tapti jų ragana. Isla nedvejojo nė sekundės: vampyrų klanas tapo jos saugiais namais, kuriuose ji pagaliau gali atsipalaiduoti. Dėl to moteris yra ištikima ir niekada neklausinėdama daro tai, ko prašo Dominicas.
Kadangi Isla iš visos širdies nekenčia žmonių, būti vampyrų klane iš tikrųjų tinka jos charakteriui. Kiekvieną dieną ji su pasigėrėjimu stebi, kaip vampyrai atima kam nors gyvybę, nors pati ką nors nužudyti kol kas neišdrįso. Vis dėlto, ji svajoja vieną dieną atkeršyti visai žmonių padermei, bet kol kas nuo beprotybės ją atskiria draugystė su sielos broliu, klano vampyru Kajumi- kartu jie nekenčia žmonių ir išsikalba taip, kad tam kartui įniršis ir noras sunaikinti visą pasaulį praeina abiems.
Christopher Lee Crowley
burtininkas. amerikietis. grynakraujis. nepasėda verslininkas.
Gimęs Čikagoje Samuelio Jones'o vardu, burtininkas sumąstė, kad toks vardas netinka pagal jo nihilistines pažiūras, tad jį pasikeitė ir, nusprendęs kartu pakeisti ir gyvenimą, išvyko į Europą. Ironiška, kad vardą pasikeitė į Kristoferį, tačiau tą jis padarė savo mėgstamo siaubo filmų aktoriaus Christopher Lee garbei, o pavardę pasirinko pagal garsųjį okultistą Aleister Crowley. Nepaisant to, kad yra šiek tiek keistas ir tuščiagarbis, Kristoferis išties sumanus, talentingas ir galingas burtininkas. Jam patinka jungtis prie kovenų ir gilinti savo magijos žinias, tik, deja, jam vis nesiseka visiškai paklusti kovenų taisyklėms ir juose užsilikti. Buvęs jau 4 kovenų narys, šiuo metu nedalyvauja jokiame - iš pačio paskutinio buvo išmestas, kad draugauja su vilkolakiu Jayden Emmerich, kai to koveno taisyklės išskirtinai pabrėžė - jokių santykių su vilkolakiais ar vampyrais. Na, bet Krisas dėl to neapgailestauja, nes, jo žodžiais, kovenas vis tiek buvo "sušikta puritonų gauja". Bromance su Jaydenu geriau, nei koks tai kovenas, ypač, kai du BFF kartu įkūrė verslą. Ir dar ne bet kokį, o tatuiruočių salonų tinklą. Ir vieną spurginę.
Lyrica Ragnarsdottir
burtininkė. islandė. negrynakraujė. dirba ligoninėje. teikia slaptą medicininę pagalbą nešvariems veikėjams.
Gimusi burtininko ir paprastos mirtingosios šeimoje Islandijoje, Lyrica gyveno gana paprastą gyvenimą nedideliame mieste. Tėvai norėjo, kad mergina gerai įvaldytų magiją, tačiau nors Ragnaras buvo puikus tėvas, jis neturėjo labai daug laiko bei pedagoginių gabumų, kad stipriai padėtų dukrai su galiomis ir burtais. Specialioje mokykloje, o vėliau ir universitete, Lyrica išmoko gana daug įvairių magijos rūšių, tačiau netapo nei vienos iš jų meistrė. Tačiau mergina nesijautė blogai, jai patiko laikytis per viduriuką ir neatkreipti į save dėmesio nei kaip pirmūnė, nei kaip nevykėlė. Ji buvo tokia rami, pilk pelytė, kuri baigusi universitetą su savo mergina Astrida išsikėlė į atokią gyvenvietę Švedijos šiaurėje. Deja, neilgai pagyvenus kartu, Lyrica grįžo iš darbo ir rado savo merginą ištiktą astmos priepuolio. Greitoji atvykti nesuspėjo, o Lyrica neturėjo pakankamai gydomosios magijos žinių.
Po skaudaus mylimosios praradimo, Ragnarsdottir grįžo į Stokholmą ir ėmė gilintis žinias gydomojoje magijoje. Kadangi a†a Astrida buvo labai energinga, linksma ir ekstremali asmenybė, Lyrica tarsi nusprendė ją pagerbti pakeisdama savo pilką gyvenimo būdą. Pradėjo lankytis vakarėliuose, siekti aukštumų, į darbą ligoninėje atvyksta motociklu. Taip pat ji slapta suteikia medicininę pagalbą  Daniel Garwin, Benjamin Van de Vile,  David Aurelio Varejão ir kitiems nešvarius reikalus sukantiems žmonėms, jei šitie susižeidžia vykdydami savo piktadariškus darbelius, apie kuriuos negali likti ligoninės įrašo. Sumos už tai - mažiausiai keturženklės.
Jayme Ravenscroft
burtininkas. škotas. negrynakraujis. 23-28 metai. aktorius.
Jayme gimė Škotijos gilumoje, religinių fanatikų šeimoje. Kadangi burtininkai kadaise galias gavo iš demonų, ragana motina ne tik neigė savo galias, bet ir kas savaitę prašydavosi sutuoktinio plakama už šią "prigimtinę nuodėmę". Tą patį kentėdavo ir vaikai - be to, augant galios pasirodydavo nevalingai, ir dėl to jie susilaukdavo papildomų rykščių. Tačiau Jayme tokie apvalymai tik vertė nekęsti tėvų ir jiems priešgyniauti bei maištauti. Lazdos paragavęs triskart daugiau nei jo brolis ir sesuo, Jayme dingo iš tėvų namų vos tik užsidirbęs pakankamai pinigų, ir daugiau niekada ten nebesugrįžo.
Kai 15-metis sugebėjo atsibelsti iki burtininkų Mekos - Stokholmo, jam pagalbos tuometinė departamento ministerijoje vadovė Gisele Night su sužadėtiniu universiteto dėstytoju Daniel (kuris tą labiau darė nes jo moteris liepė). Vienas parūpino leidimą gyventi universiteto bendrabutyje ir galimybę lankyti magijos klases; kita sukurpė finansinę ministerijos paramą represuotam jaunam burtininkui-pabėgėliui.
Pirmą kartą priimtas į bendruomenę, kuri jį vertino, Jayme nėrė į magiją lyg ištroškęs. Vaikinas greitai pasivijo ir pralenkė bendraamžius, o su jam padėjusia pora puikiai sutaria iki šiol. Tačiau vaikystės randai užsiliko ir iki šiol Jayme turi problemų paklusti valdžiai ir dievina išsišoki bei maištauti. Jo gyvenimo meilės - drugs, sex and rock n' roll - bet kas, kas padeda jam jaustis gyvu.
Charizma, drąsa ir tikslų siekimas Jayme nunešė į pramogų pasaulį. Po pirmos mažos rolės seriale, Ravenscroft sužavėjo žiūrovus ir dabar yra garsi kino žvaigždė. Gerbėjai jam krenta po kojomis, bet jis jaučia simpatiją Léa de Saint-Pierre, su kuria kartą pasimylėjo naktiniame klube, bet po to tapo tik geriausiais draugais.
Aurora Reyes-Obregón
burtininkė. grynakraujė. puerto rikietė. galva "the blood ring" vadovės rate. Modelis (gali būti ex modelis, o profesiją rinktis pačiam)
Aurora gimė Puerto Riko pakrantėje. Abu tėvai dirbo magijos ministerijoje, tačiau namie magija buvo naudojama retai, tik kai prireikdavo palengvinti gyvenimą. Dėl to, nors ir baigė Durmštrangą, Aurora niekada per daug nesidomėjo magija ir magiškomis būtybėmis, ir net neplanavo sieti su tuo savo gyvenimo (ironiška). Būdama gražuole iš Lotynų Amerikos, mergina dirbo modeliu dar nuo paauglystės, o po mokslų visiškai pasinėrė į mados pasaulį. Visgi, kaip kartais pasitaiko, agentas ėmė siūlyti merginai narkotikus, o ji neatsispyrė. Tik jos narkotikas buvo bent jau geriausios kokybės - tai buvo vampyrų kraujas. Aurora buvo supažindinta su grupele žmonių, kartu tai vartojančių, artimai susibendravo - tik ji nežinojo, kad tie draugai yra "The Blood Ring" grupuotės atstovai, o ant Auroros yra testuojamas jų produktas. Bet mergina su laiku tapo ne tik triušis - vadovei Elodie mergina pasirodė protinga, ištikima ir, tiesą sakant, stipri burtininkė, todėl Aurora sulaukė kvietimo jungtis prie grupuotės. Mergina buvo kiek šokiruota, bet iki tol ji neturėjo itin daug draugų, o ir vampyrų kraują beprotiškai mėgo, todėl tapo lojali grupuotės narė, o netrukus - ir viena vertingiausių vadovės patarėjų.
Landric Kerrigan
burtininkas. grynakraujis. australas. 41 metai. knygų apie magiją ir burtus autorius. profesiją susigalvoti pačiam
Landricas yra Juodosios magijos koveno "Et Covina Diaboli" pirmininkas. Vyras išsiskiria savo neįtikėtina charizma, pasitikėjimu, ekscentišku eglesiu ir dažnai išvaizda. Prieš 20 metų, kai dar nebuvo magijos meistras, vyras išgyveno beprotišką meilę Veronicai - pora gyveno tarsi pasakoje, kai jo mylimoji netikėtai žuvo jachtos avarijoje jūroje. Sudaužyta širdimi Landricas pasinėrė į magiją, bandė prikelti Veronicą, tačiau tam reikėjo jos kūno, kurio jis niekada nerado. Bandė ir kitų burtų, tačiau niekas kažkodėl nesuveikė... Na, nes "Veronica" yra gyva vampyrė Andrea Vivianni, ir visas incidentas buvo suvaidintas, mat mylimoji yra slapta agentė, kuriai prireikė sunaikinti tapatybę. Vyras iki šiol nevedė ir neturi vaikų, tačiau panašiu metu kaip ir mylimoji, žuvo Landrico brolis ir jo žmona. Jaunas vyras įsivaikino dar visai mažą sūnėną Ethaną, kurį pamilo kaip tikrą sūnų.
Gal Landricas ir nebuvo pavyzdingiausias ir tobuliausias tėvas, bet ar toks yra? Mažam berniukui Valpurgijos vidurnaktį juk kaip tik įdomu pavaikščioti po kapines, kol jo dėdė ten atlieka keistus užkalbėjimus, tikėdamasis susigrąžinti mirusią mylimąją.
Laikui bėgant vyras susitaikė su praradimu ir kadangi buvo prikaupęs neįtikėtinai daug gilių magijos žinių, nusprendė didžiausiu hobiu paversti būtent magijos puoselėjimą ir saugojimą, parašė ne vieną knygą ir vadovėlį. Tačiau vienas iš bičiulių visai neseniai prisiekė nei kiek nepasikeitusią "Veronicą" užmatęs Stokholme, ir guess what, Landricas jau kraunasi mantą kelionei į Švediją.
Scarlett Ayah Perry
burtininkė. amerikietė. negrynakraujė. SDF slaptoji agentė
Scarlett motina pastojo 16-os po neaiškaus one night stand ir šeima neplanavo gyventi su tokia stigma mažame miestelyje. Vos tik gimusi, mergaitė buvo atiduota įvaikinti. Globėjai atsirado greitai, bet po šešerių metų įtėviai išsiskyrė. Scarlett gyveno su mama, o naujai atsiradęs patėvis neslėpė nemėgstantis svetimos, įvaikintos mergaitės.
Būnant maždaug 10-ies ėmė rodytis Scarlett magiškos galios - jos biologinis tėvas pasirodo buvęs burtininkas (ir vilkolakis) Jayden Emmerich, tik tiesos iki šio niekas nežino. Kadangi globėjai - paprasti žmonės, mergaitė nieko nežinojo apie magijos pasaulį ir nesuprato, kas su ja vyksta, laikė save nenormalia ir viską slėpė, kol kartą per televiziją išgirdo kalbant apie burtininkus ir Dumštrangą. Supratusi, kas čia vyksta, Scarlett apie tai pranešė tėvams, pademostravo šiek tiek telekinezės - patėvis tiesiog pasiuto, ėmė vadinti ją išsigimėle. Motina patėvį išvijo, tačiau šis nesiliovė terorizavęs namus, kol kartą Scarlett pratrūko ir panaudojusi telekinezę, stipriai sužalojo vyrą. Keturiolikmetė buvo nuteista keliauti į vaikų koloniją, bet įtėviai susisiekė su magijos ministerija, prašydami pagalbos, ir Scarlett ten tepraleido vos kelias dienas.
Ministerija merginai suteikė pagalbą prisivyti bendraamžius, ir jai tai sekėsi puikiai. Net jei magijos pasaulyje jautėsi šiek tiek svetima, Perry ir Durmštrangą baigė su pagyrimu, o jos talentą pastebėjo ir slaptoji tarnyba (SDF). Vėlgi, geriausiais pažymiais mergina parėjo apmokymus ir visai neseniai tapo slaptąja agente. Tik ją nuolat kankina klausimas - kas jos tėvas, padovanojęs šią keistą magišką dovaną? Mergina skiria visas išgalias jį rasti.
Sebastjan D'Amato
burtininkas. maltietis. grynakraujis. profesiją sugalvoti pačiam. the shadow knights grupuotės narys
Sebastjan gimė galingų juodųjų burtininkų šeimoje, kuri turėjo atskirą šeimos koveną. Nuo pat mažų dienų jis girdėjo ir tėvų neapykantos žodžius apie neburtininkus, didžiausią panieką ir pasišlykštėjimą jais. Kaip vaikas, berniukas iš tiesų tikėjo tėvų žodžiais, bet vėliau susidarė savo nuomonę ir neturėjo nieko prieš paprastus žmones. Mokydamasis Durmštrange, jis netgi iki beprotiškai įsimylėjo paprastą merginą. Nepaisydamas to, kaip reaguotų tėvai, Sebastjanas net ketino jai pirštis, kai kartą užtiko ją lovoje su kitu. Vaikino širdis tiesiog plyšo, bet lyg dar to nebūtų gana, tą pačią dieną sulaukė žinios, kad jo šeimą užpuolė medžiotojai ir tėvas bei brolis - sunkiai sužeisti. Abu išgyveno ir išgijo, bet ta diena amžiams pakeitė Sebastjaną. Jame užgimė milžiniška neapykanta žmonėms trokšdamas keršto, vaikinas rado būdą prisijungti prie slaptos grupuotės "The Shadow Knights", su kuria kartu susekė jo šeimą užpuolusius medžiotojus ir juos nužudė. Bet tuo jis nepasitenkino ir iki šiol yra vienas aktyviausių grupuotės narių ir tikra Alexandros Volkovos dešinioji ranka.


studentai

Léa de Saint-Pierre
burtininkė. grynakraujė. monakietė. studentė magistrantė. profesiją susigalvoti pačiam
Monte Karle gimusi burtininkė augo lepinama ir supama tarnaičių, auklių bei privačių mokytojų. Maža išlepinta mergaitė išaugo į egocentrišką ir pretenzingą paauglę, kuri dažnai susikivirčydavo su motina. Jos galinga, bet abejotinos moralės ragana motina žavėjosi dukters talentu magijai, tačiau pyko dėl merginos tingumo ją lavinti. Po vieno bjauraus ginčo, Léa supykus išlėkė į vakarėlį, o motina išėjo į naktį jos ieškoti.
Grįždama iš šventės dar girtesnė nei įprasta, Léa šalia kelio išvydo motinos kūną ir prie jos palinkusį vampyrą. Mergina nežino, kodėl vampyras paliko Lėją gyvą, tačiau jau atėmęs motinos gyvybę, jis išnyko naktyje. Merginai buvo septyniolika.
Motinos praradimas paskatino merginą malšinti skausmą vakarėliais, alkoholiu ir kvaišalais. Už viską sumokėdavo tėvas - iš atsiradusių problemų taip pat savo pinigais išsukdavo tėvas. Lėja įstojo į universitetą, tačiau, nepaisant tėvo pastangų ją ten išlaikyti, mergina buvo išmesta dėl elgesio ir prastų rezultatų. Bet blogiausia dar buvo priešakyje. Apsinešusi galinga, bet nelabai tą valdanti ragana - blogos naujienos. Po vieno vakarėlio ji prisimena tik skersgatvyje ją pulti bandantį vyrą, o po to daug, daug jo kraujo. Kaip visada, Lėja prašė tėvo užglaistyti nelaimę, tačiau jis tai padarė tik privertęs merginą atsigulti į reabilitacinę ligoninę. Mergina sutiko, tačiau nesibaigė košmarai apie jos padarytą žmogžudystę. Lėja ėmė lyginti save su motinos žudiku ir po ilgos kančios nusprendė keistis. Ji prisiminė, kad motina troško, jog dukra lavintų gebėjimus ir būtų stipri ragana, todėl apsivaliusi, ji įstojo į Durmštrangą ir siekia patekti į prestižiškiausią raganų koveną.
Kelyje ją palaiko BFF Jayeme D'Amato, su kuriuo ją artina ne vien kartą nutikęs seksas naktiniame klube, bet ir abiejų praeities traumos.
Ethan Kerrigan
burtininkas. grynakraujis. australas. studentas. profesiją susigalvoti pačiam
Ethano tėvai žuvo, kai berniukas dar buvo visai mažas - jis tepamena, kad vieną kartą tėvai buvo čia, o kitą - ne. Dabar, Ethanas svarsto, kad tai galėjo būti žmogžudystė, tačiau kadangi buvo vaikas, niekas to jam anksčiau nesakė. Apskritai, jį auginęs dėdė Landricas buvo artimiausia šeima, kurią Ethanas kada turėjo. Tik, kad aplink ekscentriškuojąjį dėdę visada sukosi paslaptys: slapti ritualai, slapti gyvenimai, susitikimai, draugai. Nors taip ir nebuvo, Ethanas kartais jautėsi našta savo dėdei. Vaikinas nė nenutuokė, su kokiu malonumu tėvo brolis perduoda sūnėnui savo gilias magijos žinias.
Per dar neilgą savo gyvenimą, Ethanas pažino labai daug magijos, tačiau laiko savo gabumus tik kaip privalumą ir nežada pasišvęsti burtams. Vaikinas kur kas geriau išmano kitą sferą - jis tikras kompiuterių genijus ir ne kartą yra padėjęs draugams nutekinti egzų klausimus. Beje, kitaip nei stereotipinis geekas, jis draugų turi, ir vakarėliuose yra laukiamas. Dėl vaikino gabumų su juo kontaktuoti ėmė SDF, bet ar jis sutiks jungtis prie slaptųjų agentų programos?
Brigitte Tudor-Weiss
burtininkė. bulgarė/liuksemburgietė. grynakraujė. studentė. profesiją galima išsirinkti pačiam.
Brigitte gimė Bulgarijoje, kitu vardu ir pavarde. Jos tėvai priklausė juodosios kraujo magijos kultui ir norėdami užimti aukštas pozicijas jame, sutiko paaukoti savo pirmagimę. Vis dėlto, likus vos kelioms valandoms, tėvų širdys nesugebėjo taip pasielgti ir jie pabėgo iš šalies. Iš pradžių bandė įsikurti Slovėnijoje bei Italijoje, tačiau čia kultas juos susekdavo - galiausiai šeima įsikūrė nedideliame mieste Liuksemburge. Tėvas turėjo prancūziško kraujo, mokėjo kalbą, tad šeima lengvai įsipaišė, pakeitė pavardes. Gyvenimas buvo gražus, bet kultas neatleido išdavystės.
Praėjo penkiolika metų. Brigitte demonstravo išskirtinius gebėjimus, tačiau tikrasis talentas atsiskleidė tada, kai kultas juos rado tada, kai mergina buvo viena namuose. Brigitte pati nesuvokė, kaip, tačiau 5 galingi juodieji raganiai be jokio pasipriešinimo sudegė nuo jos rankos. Teko vėl keisti gyvenamąją vietą, ir net praėjus keletui metų, kultas juos vis dar vaikosi - dabar dar ir dėl jų narių nužudymo.
Savaime suprantama, šią tiesą žino ne daug žmonių ji, tėvai, ir geriausias draugas Maxwell Dorian King, kuriam ji patikėtų viską.
Maxwell Dorian King
burtininkas. negrynakraujis. amerikietis studentas. profesiją išsirinkti pačiam.
Max'as - negrynakraujis burtininkas, kurio tėvas ne bet kas, o raganų medžiotojas. Motina kadaise buvo tikra išdykutė, mėgusi žaisti su ugnimi ir puikiai žinojo, kad miega su medžiotoju. Nėštumo planuose nebuvo, bet kai taip nutiko, moteris persikėlė kitur ir Maxwellas ramiai augo Floridoje. Motinai susituokus, vaikinas gavo įtėvio pavardę ir iki pat 16-os nežinojo apie savo kilmę. Motina tiesą apie tėvo profesiją išklojo tikėdamasi, kad tai vaikiną sulaikys nuo noro jį surasti, tačiau tai suveikė atvirkščiai. Naivus vaikinas surado tėvą, susisiekė ir išklojo tėvukui visą istoriją ir net susitarė susitikti. Vienintelis Maxo gyvybę išgelbėjęs dalykas buvo tai, kad vaikinas į pasimatymą atvyko anksčiau ir išvydo tėvelį su kitais medžiotojais ruošiant pasalą. Tąkart vaikinas išsigelbėjo, bet žala padaryta - kažkur pasaulyje medžiotojų grupuotė iki šiol ieško jo ir šeimos.
Toks įvykis Maxui įkrėtė proto, tad nors po incidento jau praėję ne vieneri metai, jis atsargus, racionalus, viską apskaičiuojantis. Nėra itin plepus - neduokdie dar išpliurps apie savo kilmę. Tai žino tik jo BFF Brigitte Tudor-Weiss, kurios paslaptį ir jis saugo.
Atgal į viršų Go down
https://durmstrang.forumlt.com
 

Burtininkai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Durmštrangas :: Oh, hi Mark :: Hey there demons, it's me, ya boi :: Veikėjų sąrašas :: Veikėjų sąrašas-